Czerwcowe Poranki o 12.00 w Multikinie z upiornymi pięknościami z Monster High!

Data dodania: 05 czerwiec 2014

[center]W czerwcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do upiorrrnego świata Monster High.

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W maju o 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High. Na uczestników pokazów będą czekały „Monster High: Upioryż miasto strachu” (7-8.06 i 14-15.06.2014) oraz „Monster High: 13 życzeń” (21-22.06 i 28-29.06.2014).

„MONSTER HIGH: UPIORYŻ MIASTO STRACHU”
Upiorne marzenia spełniają się w Upioryżu! Kiedy nadarza się okazja, aby Clawdeen Wolf™ i jej straszyciółki od serca praktykowały u legendarnej kreatorki mody Madam Ghostier, natychmiast pakują walizki i wskakują do samolotu lecącego do pięknego Upioryża. Podczas gdy Clawdeen rywalizuje z dwójką godnych konkurentek Skelitą Calaveras™ i Jinafire Long™, jej straszyciółki Frankie Stein™ i Rochelle Goyle™ odkrywają sekrety, które kryją się głęboko pod brukiem upioryskich ulic. Dołącz do straczyciółek z Monster High™ aby przeżyć upiornie fantastyczną przygodę życia
w Upioryżu – mieście gdzie upiorne marzenia naprawdę się spełniają.
Projekcja: 7 – 8 czerwca i 14 – 15 czerwca

„MONSTER HIGH: 13 ŻYCZEŃ”
Uważaj, czego sobie życzysz! W związku z inauguracją nowego roku szkolnego
w Straszyceum™ młodsza siostra Clawdeen Wolf™, Howleen, postanawia być jeszcze bardziej upiorna niż kiedykolwiek. Jej marzenia o zdobyciu popularności okazują się być całkowicie realne gdy wpada na dżina o imieniu Gigi Grant™, który spełni nie tylko 3, ale aż 13 jej życzeń! Upiorki szybko uczą się żeby ostrożnie wybierać życzenia, ponieważ każde z nich ma swoją ciemną stronę! Spełnienie jednego z nich odmienia nawet ducha Monster High™! Frankie Stein™, Clawdeen Wolf™, Draculaura™ i ich fantastycznie upiorne straszyciółki wyruszają w podróż w głąb magicznej latarni, aby ocalić szkołę
a przy tym emanują swoim zabójczym stylem na każdym kroku!
Projekcja: 21 – 22 czerwca i 28 – 29 czerwca

Czerwcowe Poranki o 12.00 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

[/center]

designed by know-line.pl