Czwarta Dychy do Maratonu – już w najbliższą niedzielę

Data dodania: 17 kwiecień 2015

19 kwietnia br. startuje Czwarta Dycha do Maratonu. Jest to ostatni w tej edycji Czterech Dych do Maratonu bieg, który ma za zadanie przygotować lubelskich biegaczy do 3. PZU Maratonu Lubelskiego.

Bieg startuje o godz. 11.OO w pobliżu Ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, poprowadzi ulicą Krężnicką oraz ścieżką rowerową wokół Zalewu Zemborzyckiego (w załączniku trasa biegu).

Bieg cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród biegaczy z Lublina i okolic. Do tej pory, drogą internetową zapisało się blisko 1100 osób. Wszystkich tych, którzy nie zdążyli się jeszcze zapisać zapraszamy do Biura Zawodów, gdzie będzie przygotowanych jeszcze 100 pakietów startowych (zapisy tylko w piątek i sobotę)

Biuro Zawodów będzie działać w piątek w godz. 12.00 – 18.00 oraz w sobotę 10.00-18.00 w Galerii Handlowej Gala mieszczącej się przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie, II piętro obok Sklepu Biegacza. W dniu zawodów Biuro Zawodów przeniesione zostanie w pobliżee startu biegu (na terenie Ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim)

Wszystkich tych, którzy nie mogą startować zapraszamy do kibicowania na trasie biegu oraz na mecie w Biegowym Miasteczku.

Tak jak podczas wszystkich biegów z cyklu Cztery Dychy do Maratonu tak i tym razem chcemy biegając pomagać innym. W tym biegu włączamy się w akcję pomocy Szymonowi, który choruje na mukowiscydozę. Akcja pod hasłem „ 2 Życie” ma na celu zbiórkę pieniędzy potrzebnych do zakwalifikowanie chłopca do operacji przeszczepu płuc.

Zachęcamy do umieszczania powyższej informacji w Państwa mediach. Jesteśmy przekonani, że Państwa wsparcie pomoże w dotarciu do większej liczby odbiorów, co jednocześnie przełoży się na większe udział mieszkańców Lublina w imprezie i pozwoli na aktywne spędzenie niedzieli.

designed by know-line.pl