Died Moroz Convention – 2

Data dodania: 03 luty 2012

[b]05.02.2012
Died Moroz Convention – 2
Muszla Koncertowa zimą[/b]

Na termometrach za oknem – 20 C nadszedł zatem czas na kolejne mroźne, artystyczne zwołanie Dieda Moroza. Zapraszamy wszystkich mających ochotę i odwagę zmierzyć się z zimową aurą by wspólnie z nami stawili się w niedzielne popołudnie w Muszli Koncertowej. W samym sercu Ogrodu Saskiego nie zabraknie jak zawsze: dobrej muzyki (zarówno tej alternatywnej, jak i tej tradycyjnej), atrakcji wizualnych, ciepłej kuchni, oraz gościnnej atmosfery.

Swoją obecność potwierdzili już m.in. Macio Moretti i Piotrek Zabrocki (na co dzień Mitch & Mitch czy Baaba u nas w odsłonie LXMP i 60 minut projekt), Robert Brylewski wraz z Filipem Gałązką, Mariusz Tarkawian w odsłonie muzycznej, zespół Pitz czyli jazzowa awangarda oraz mocna reprezentacja ze Szkoły Muzyki Tradycyjnej a lista artystów jest wciąż niezamknięta i do niedzieli jest jeszcze szansa na parę miłych niespodzianek.

O ciepły posiłek tradycyjnie zadba zaprzyjaźniony z nami kolektyw "Jedzenie zamiast bomb" czyli ekipa z niezastąpionej w takich akcjach Tektury. Dodatkowo każdy uczestnik zwołania może liczyć na rozgrzewającą herbatę.
Strona techniczna należy do dwóch Grzegorzów – Grzegorz Kowal zadba o dźwięk natomiast Grzegorz Polak przygotuje oprawę świetlno – wizualną.

Zapraszamy serdecznie
Bądźcie razem z nami !!!

Robert Kuśmirowski/Rafał Chwała

Kiedy: 05.02.2012. Start 17.00 – stop 20.00
Gdzie: Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim, w Lublinie
wstęp wolny.

designed by know-line.pl