Dni Świdnika

Data dodania: 11 czerwiec 2015

[b]W dniach 20-21.06.2015 r. na trawiastym lotnisku sportowym w Świdniku, już po raz kolejny odbędą się „Dni Świdnika”. Podobnie jak w latach ubiegłych przed nami dwa dni dobrej zabawy – występy lokalnych artystów i gwiazd polskiej sceny muzycznej. [/b]

[b]Koncertom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje:[/b]
– lunapark
– gry, zabawy i animacje dla najmłodszych
– pokazy sztuk walki oraz pokazy akrobatyczne – Le parkour
– pokazy Kawalerii Konnej
– pokazy modeli latających.

Podczas tegorocznej imprezy odbędzie się także [b]akcja charytatywna pod nazwą „Drugie życie dla Szymona”[/b] – jest to akcja na rzecz Szymona Kuczyńskiego, chorego na mukowiscydozę 19-latka ze Świdnika, do której włączenia się wszystkich serdecznie zachęcamy.
W sobotę i niedzielę od godz. 10.00 na stadionie Avii trwać będą [b]X Międzynarodowe Zawody Spadochronowe[/b].
Mamy też nie lada gratkę dla miłośników jednośladów. W sobotę o godz. 15.00 z terenu imprezy wystartuje [b]parada motocyklowa[/b], a o godz. 16.00 rozpocznie się [b]wystawa motocykli[/b], na którą zaprasza Świdnicki Klub Motocyklowy USARZ.

W sobotę startujemy o godz. 16.00. Wystąpią: [b]zespół ParaVan, The Ravel, Muchachos, Rewelersi[/b]. O godz. 20.00 zagra dla nas [b]JULA[/b], a od godz. 22.00 będziemy bawić się razem z zespołem [b]VIDEO[/b].
W niedzielę wspólną zabawą zaczynamy już od godz. 15.00. Na scenie zaprezentują się zespoły muzyczne i taneczne działające w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Wieczorem, o godz. 18.15., zapraszamy na koncert [b]Damiana SyjonFam[/b], o godz. 21.00 na świdnickiej scenie wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej – [b]Maryla Rodowicz[/b].
Dni Świdnika zakończymy o godz. 22.30 pięknym [b]pokazem sztucznych ogni[/b].
Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Bilety na imprezę są już do nabycia w kasie Kina Lot codziennie w godz. 14.00 – 20.00.

designed by net-line.pl