Dodatkowe zapisy na „Umiem pływać”!

Data dodania: 26 czerwiec 2024
Dodatkowe zapisy na „Umiem pływać”!

W związku z weryfikacją zgłoszonych w pierwszym terminie dzieci do udziału w projekcie „Umiem pływać”, uruchomiono dodatkowe zapisy.

Z organizowanych bezpłatnych zajęć nauki pływania mogą skorzystać uczniowie klas I – III szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Lublin, pozostający w czasie wakacji letnich w Lublinie i chcących aktywne spędzić wolny czas. Zajęcia prowadzone będą w terminie od 1 lipca do 3 sierpnia 2024 r., w godzinach 15:30 – 20:00, dwa razy w tygodniu, po 90 min, przez uprawnionych instruktorów pływania, na obiektach basenowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie sp. z o.o. Łącznie w ramach projektu każde dziecko będzie miało możliwość zdobywania umiejętności pływackich w trakcie realizacji 20 jednostek 45 minutowych zajęć tj. 2 razy w tygodniu po 90 minut przez 5 tygodni. Zapisu dziecka na zajęcia można dokonać na stronie umiemplywac.lus.org.pl, na której znajdują się także wszystkie informacje wraz z regulaminem.

Obowiązuje wyłącznie internetowy system zapisów na zajęcia. Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zadanie realizowane jest w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” przy wsparciu finansowym ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

designed by know-line.pl