Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Data dodania: 28 lipiec 2014

[center]Już 1 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: „Strażnków Galaktyki” inspirowanych serią komiksów Marvela oraz komedię „Sekstaśma” z Cameron Diaz i Jasonem Segelem.

 

#1R
„Strażnicy Galaktyki” to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Nieokrzesany awanturnik Peter Quill (Chris Pratt), staje się celem pościgu po tym, jak kradnie tajemniczy artefakt – obiekt pożądania siejącego postrach w całej galaktyce Ronana (Lee Pace). Aby umknąć groźnemu prześladowcy, Quill jest zmuszony do zawarcia przymierza z czwórką kompletnie nieprzystających do siebie opryszków: szopem-rewolwerowcem Rocketem (Bradley Cooper), drzewokształtnym humanoidem Grootem (Vin Diesel), śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą (Zoe Saldana) oraz żądnym zemsty Draxem Niszczycielem (Dave Bautista). W obliczu zagrożenia wszechświata, gdy wyjdzie na jaw prawdziwa moc artefaktu, grupa tych niesubordynowanych indywidualistów będzie musiała zewrzeć szyki, by stanąć do bitwy, od której zależeć będą losy całej galaktyki. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

O filmie „Strażnicy Galaktyki”
Reżyseria: James Gunn
Scenariusz: James Gunn, Nicole Perlman
Obsada:
Chris Pratt – Peter Quill / Star-Lord
Zoe Saldana – Gamora
Dave Bautista – Drax Niszczyciel
Vin Diesel – Groot
Bradley Cooper – Rocket Raccoon
Lee Pace Ronan – Oskarżyciel
Michael Rooker – Yondu
Karen Gillan – Nebula

 

#2L
Scenariusz do „Sekstaśmy” napisała Kate Angelo („Plan B” z Jennifer Lopez), a opowiada ona o małżeństwie z przedmieść, Annie (Cameron Diaz) i Jayu (Jason Segel), które robi sobie noc wolną od dzieci i postanawia urozmaicić życie seksualne, kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy bohaterowie budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. Muszą go szybko odnaleźć, zanim zostanie on wykorzystany w niecnych celach. Szczególnie zdeterminowana do tego, by odzyskać nagranie jest Annie, która prowadzi blog o rodzicielstwie. W obsadzie znaleźli się także m.in.: Rob Lowe, Rob Corddry i Jack Black. Za kamerą „Sekstaśmy” stanął zaś Jake Kasdan, reżyser „Złej kobiety”, w której zagrali Diaz i Segel.


O filmie „Sekstaśma”

Reżyseria: Jake Kasdan
Scenariusz: Kate Angelo
Obsada:
Cameron Diaz – Annie
Jason Segel – Jay
Rob Corddry – Robby
Ellie Kemper – Tess
Rob Lowe – Hank
Nat Faxon – Max
Nancy Lenehan – Linda

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.
[/center]

designed by know-line.pl