Dzień kobiet w Multikinie!

Data dodania: 01 marzec 2016

[b]Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pokażemy 8 marca w wybranych kinach sieci Multikino podczas marcowej edycji projektu Kino na Obcasach.[/b]

Beztroskiemu Filipowi [b](Paweł Domagała)[/b] nie wiedzie się zawodowo, ale nie przejmuje się tym, co będzie jutro. Gdy straci kolejną pracę, Zosia [b](Aleksandra Hamkało)[/b], z którą spotyka się od trzech miesięcy, oznajmi mu, że jest w ciąży. Dopiero wtedy przekona się, czym jest podejmowanie ważnych decyzji.

Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi [b](Mikołaj Roznerski)[/b] wszystko się udaje – jest cenionym pracownikiem agencji reklamowej i planuje ślub z piękną narzeczoną Basią [b](Alicja Bachleda-Curuś)[/b]. Coraz częściej zastanawia się jednak, czy chce spędzić przyszłość u jej boku… Gdy pozna seksowną blondynkę Monikę [b](Joanna Opozda)[/b], będzie musiał zdecydować, na czym mu najbardziej zależy. Czy dokona dobrego wyboru?

Producent muzyczny i playboy Kordian [b](Maciej Zakościelny)[/b] pozornie ma wszystko, czego pragnie każdy facet: jeździ sportowym samochodem, mieszka w apartamencie, uwielbiają go kobiety. Ale czy jest szczęśliwy? Do myślenia da mu spotkanie z Rickym [b](Zbigniew Zamachowski)[/b], gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Ten ekscentryczny artysta – mimo że cieszy się ogromną popularnością – jest samotny. Najbardziej pragnie mieć prawdziwego przyjaciela i w tej roli upatrzył sobie Kordiana. Tylko, czy to będzie odwzajemniona przyjaźń?

Stefan [b](Leszek Lichota)[/b], weteran wojny w Afganistanie, po powrocie do kraju nie radzi sobie z emocjami. Żona Julia [b](Dominik Kluźniak)[/b] coraz trudniej znosi jego wybuchy agresji, zwłaszcza że chce mieć u boku wrażliwego i spokojnego mężczyznę, który będzie wzorem do naśladowania dla jej kilkuletniego synka Olka [b](Feliks Matecki)[/b]. Takim człowiekiem jest Jarosław [b](Piotr Głowacki)[/b], inspektor sanepidu, usilnie poszukujący w życiu miłości. Sprawia wrażenie nieporadnego i wstydliwego, ale to odpowiedzialny i wrażliwy facet. Tylko czy jakaś kobieta to w końcu dostrzeże?

Bilety na marcowe „Kino na Obcasach” można nabyć już od 23 lutego w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

(Po bilety zapraszamy również do naszego KONKURSU)

designed by net-line.pl