Ekologiczne centrum Lublina

Data dodania: 01 czerwiec 2011

BOŚ Bank zaprasza wszystkich mieszkańców Lublina do wspólnych obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska Naturalnego. W dniach 5-8 czerwca, na placu przed Domem Towarowym SEZAM przy ul. Kapucyńskiej 1, będzie można się przekonać, że ekologia wcale nie jest nudna i przejechać się ekologicznym autem.

Od niedzieli 5 czerwca, przez kolejne trzy dni, Lublin będzie celebrował Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego. Każdy, kto zechce przyłączyć się do tego radosnego święta, może bawić się wspólnie z BOŚ Bankiem. W tych dniach, w godzinach od 11 do 19, będzie można wraz z doradcą BOŚ przejechać się elektrycznym autem Mitsubishi i-MiEV po ulicach centrum miasta. To nie lada gratka dla fanów motoryzacji – ten model nie pojawił się do tej pory po drogach Lubelszczyzny. W całej Polsce jeździ ich tylko kilkanaście. Auto jest zasilane wyłącznie przez prąd, dzięki czemu nie emituje spalin. Ponadto jest niezwykle ciche, zwrotne, a przejechanie nim 100 km trasy to koszt zaledwie 6 zł.

Wszystkich, którym nieobojętny jest los środowiska naturalnego, zapraszamy w najbliższe dni na plac przed DT Sezam. Oprócz jazd najbardziej zielonym autem w Polsce, na gości czekają miłe upominki od BOŚ Banku.

Co: Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego
Gdzie: Lublin, ul. Kapucyńska 1, przed Domem Towarowym SEZAM
Kiedy: 5-8 czerwca, w godz. 11-19

designed by know-line.pl