FARBEN LEHRE – Samo życie (teledysk)

Data dodania: 02 październik 2023
FARBEN LEHRE – Samo życie (teledysk)

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszy teledysk zespołu FARBEN LEHRE do utworu „Samo życie„, z gościnnym udziałem GUTKA & ROBERTA GAWLIŃSKIEGO.

Miłego odbioru !!!

www.youtube.com/watch?v=DsssrbVgJTk (SAMO ŻYCIE)

Teledysk Samo życie feat. GUTEK & GAWLIŃSKI

Zdarzają się takie piosenki, które ewidentnie posiadają w sobie spory potencjał, ale nieraz potrzebują trochę więcej czasu, aby dojrzeć do właściwej formy. Taka historia dotyczy utworu „Samo życie”, którego pierwotna wersja powstała ponad ćwierć wieku temu i znalazła się na albumie FARBEN LEHREZdrada” (1996). Jednak wówczas kawałek przeminął kompletnie niezauważony, szybko zniknął z koncertowej setlisty i przez lata trwał w zapomnieniu aż do chwili obecnej… Refleksyjny tekst sprzed blisko trzech dekad, po drobnym liftingu, idealnie wpisuje się we współczesną rzeczywistość XXI wieku. Na szczególną uwagę zasługuje gościnny udział dwóch znamienitych wokalistów: Roberta Gawlińskiego (Wilki) oraz Piotrka 'Gutka’ Gutkowskiego (ex Indios Bravos). Panowie po raz pierwszy wspólnie uczestniczyli w artystycznym przedsięwzięciu, co tym bardziej jest faktem godnym odnotowania.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego, klimatycznego videoclipu „Samo życie”. Obrazek został nakręcony w letnich zielonych sceneriach, w lasach centralnej Polski, w okolicach Koluszek… Za całą produkcję odpowiadała zaprzyjaźniona i wielokrotnie sprawdzona w boju ekipa Mania Studio. Zapraszamy do  audiowizualnej lektury 😉

„…Czy wiesz dokąd idziesz – czego się boisz, a czego wstydzisz?…”

muzyka i słowa: Wojciech Wojda / czas: 03:25
produkcja: Mania Studio / czerwiec 2023

FARBEN LEHRE:

Wojciech Wojda – śpiew
Konrad Wojda – gitara
Filip Grodzicki – bas
Gerard Klawe – perkusja

gościnnie:

Robert Gawliński – śpiew
Piotr GUTEK Gutkowski – śpiew

designed by net-line.pl