Feel zagra w Lublinie

Data dodania: 20 styczeń 2012

W niedzielę, 22 stycznia o godzinie 18:00 zespół Feel zagra koncert w lubelskim klubie Graffiti. Lublin jest kolejnym, a zarazem ostatnim przystankiem na trasie promującej nową płytę zespołu „Feel 3”, która ukazała się na rynku 18 października.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na ten koncert (gościnnie zagra na nim również Sebastian Riedel z zespołem Cree).

Po sukcesie dwóch poprzednich albumów przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Kwartet z Katowic podbił serca polskiej publiczności dostarczając melodyjnych i przebojowych kompozycji, które od pierwszego przesłuchania zapadają w pamięć (oba poprzednie albumy pokryły się platyną).
18 października do sklepów muzycznych trafił nowy krążek zespołu Feel. Wydawnictwo zatytułowane „Feel 3” zawiera 10 nowych utworów w tym "Weekend" (utwór pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule). Dodatkowo na płycie znalazły się też dwa utwory bonusowe – "Więcej jeśli się da" (piosenka z serialu Rodzinka.pl) oraz "Zwycięstwa smak" w wersji nagranej z gościnnym udziałem 16 członków zwycięskiej ekipy Piotra Kupichy z programu "Bitwa na głosy".
W sprzedaży jest również dostępna edycja specjalna krążka z materiałem DVD, na którym znajdziecie m.in.: teledyski ("Cały ten świat", "Jeśli czegoś pragniesz" i "Weekend"), materiał making of z realizacji klipu „Cały ten świat” oraz koncert zespołu.
Swój gościnny udział na płycie mieli m.in.: Marcin Kindla, Łukasz Drozd, Michał Kuczera, Leszek Hurtig, Piotr Brzychcyc oraz katowicka 16-tka z programu "Bitwy na głosy".
Zespół w październiku wyruszył w trasę koncertową promującą nowy album. Kameralne występy w klubach w największych miastach w Polsce będą niebywałą okazją dla fanów do posłuchania nowych kompozycji w koncertowej oprawie. Oprócz zespołu Feel na scenie pojawią się również Marcin Kindla, którego przebój „Teraz i Tu” cieszy się coraz większą popularnością wśród słuchaczy oraz Sebastian Riedel z zespołem Cree.
Podczas koncertu w Lublinie, który odbędzie się w dniu 22.01.2012 na scenie w klubie Graffiti pojawi się właśnie Sebastian Riedel ze swoim zespołem Cree oraz jako zwieńczenie wieczoru – zespół Feel. Start o godzinie 18:00. Bilety w cenie 25 zł dostępne są w klubie.
Jest to ostatni koncert na trasie klubowej w Polsce.
Na trasie Piotr Kupicha z zespołem odwiedzą również salony sieci Empik by spotkać się z fanami i podpisać nową płytę.
W Lublinie będzie można się z nimi zobaczyć w salonie EMPIK Plaza, który znajduje się przy ul. Obrońców Pokoju 1A, w dniu koncertu, 22 stycznia, o godzinie 16:00.
Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły płyty "Feel 3":
1. Cały ten świat
2. Zwycięstwa smak
3. Świat szybciej gna
4. Życie
5. Ta dziewczyna
6. Może tak, może nie
7. Jak nie to nie
8. Zostań ze mną
9. Jeśli pamiętasz
10. Weekend
Bonus
11. Rodzinka.pl
12. Zwycięstwa smak (z gościnnym udziałem katowickiej 16-tki)
Lista DVD:
1. Making of – Cały ten świat
2. Cały ten świat
3. Jeśli czegoś pragniesz
4. Weekend
5. Koncert zespołu Feel

designed by know-line.pl