Festiwal Kolorów ponownie w Lublinie!

Data dodania: 20 maj 2016

Mamy przyjemność ogłosić, że kolejna edycja Festiwalu Kolorów ponownie zawita do Lublina! Wszystkich fanów wspaniałej zabawy i pozytywnej energii zapraszamy na Arenę Lublin już 27 maja.

#1C

Festiwal Kolorów to znany i lubiany event odbywający się w największych miastach Polski. Wydarzenia zrzeszają młodzież oraz starszych uczestników z wielu regionów, zapewniając wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii, dobrą muzykę, pyszne jedzenie, a przede wszystkim świetną zabawą wśród kolorowej chmury kolorów Holi. Festiwal Kolorów to darmowa impreza, otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.

W tym roku Festiwal rusza w trasę już po raz czwarty, a z roku na rok harmonogram powiększa się o dodatkowe miasta oraz atrakcje czekające na uczestników. Celem Festiwalu jest niezapomniana zabawa w sercu wyrzutów kolorów Holi, które będzie można nabyć na miejscu lub wygrać w konkursach.

Wspaniałą atmosferę zapewnią występy zarówno znanych artystów, jak i lokalnych muzyków. Pojawią się u nas m.in. Tom Swoon, DJ Kuba & Ne!tan, Fafaq, Leniwiec, Clock Machine, Coria.

#2LNie zabraknie stref sponsorów takich jak:

  • Lipton Ice Tea, który orzeźwi nas swoimi napojami w gorące, letnie dni;
  • Tutti Frutti, dzięki któremu wraz z przyjaciółmi będzie można uwiecznić piękne chwile w fotobudce;
  • Maoam, gdzie na uczestników będą czekały różne atrakcje i słodkości do wygrania.

 Na smakoszy w miasteczku gastronomicznym będzie czekał szeroki wybór foodtrucków, które przyjadą z wielu zakątków Polski, aby zaprezentować swoją kuchnię.

#3C

designed by net-line.pl