Festiwal Smaków 25 -27 listopada

Data dodania: 24 listopad 2011

W jesiennych barwach pojawia się oczekiwany przez mieszkańców Lublina i okolic Festiwal Smaków.

Tym razem można będzie obejrzeć go w nowej odsłonie, wzbogaconej o nowe smakołyki i od teraz w nowych gościnnych wnętrzach Galerii OLIMP. W ostatni weekend listopada ta największa Galeria Lubelszczyzny zaprasza wszystkich miłośników zdrowych i naturalnych produktów spożywczych na Kiermasz Produktów Regionalnych który odbywać się będzie od piątku do niedzieli, 25 – 27 listopada.

Będzie to nie lada gratka dla osób poszukujących smacznej i naturalnie wytworzonej żywności, a patio Galerii OLIMP IV wypełnione będzie smakami i aromatami najlepszych produktów kulinarnych z różnych regionów Polski, jakich na co dzień próżno by szukać w Lublinie i okolicy. Nie brakować będzie okazji do swobodnego wybierania, degustowania i kupowania tradycyjnych produktów bezpośrednio od ich producentów.

Do Lublina przyjadą najlepsi producenci z różnych regionów Polski, m.in. z następujących miejscowości: Markowa, Kościelisko, Jasiołka, Żywiec, Korycin, Dukla, Olbięcin, Obsza, Łask, Ejszeryszki i innych.

Wśród wystawianych wyrobów znajdą się: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, przetwory mięsne, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleb na zakwasie, kulebiaki, oscypki, sery korycińskie „swojskie”, ciasta staropolskie, sękacze, piwa tradycyjne. Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym tradycyjnym sklepie.

Wszyscy wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje. Zapowiada się nie lada gratka dla smakoszy, warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji do dokonania zakupów naprawdę smacznych i poszukiwanych produktów.

Kiermasz będzie odbywać się w Lublinie w Galerii OLIMP przy Al. Spółdzielczości Pracy 34, w godz. 10 – 21 w piątek i sobotę oraz w godz. 10 – 20 w niedzielę, w dniach 25 – 27 listopada. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy

designed by know-line.pl