Filmy, które mieszkańcy Lublina oglądali w 2016 roku!

Data dodania: 13 styczeń 2017

W 2016 roku, według danych BoxOffice.pl, w Polsce sprzedano ponad 50 milionów biletów. W kinie sieci Multikino w Lublinie najchętniej oglądano polską produkcję „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

W 2016 roku w kinach sieci Multikino w Polsce widzowie najchętniej oglądali: film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Pitbull. Nowe porządki”, komedię „Planeta Singli”, animację „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz komedię „Bridget Jones 3”.

Natomiast w Multikinie w Lublinie najlepszą frekwencję osiągnęły: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Sekretne życie zwierzaków domowych”, „Planeta Singli” oraz „Zwierzogród”.

W 2017 roku widzów czeka wiele gorących premier. W styczniu premierę będzie miała polska komedia „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” z Magdaleną Boczarską w roli głównej. 10 lutego do kin wejdzie „Ciemniejszą stronę Greya” – kontynuacja melodramatu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Natomiast 17 marca premierę będzie miała „Piękna i Bestia” z Emmą Watson w roli Belli. W kolejnym miesiącu premierę będą mieli: „Szybcy i wściekli 8” oraz „Strażnicy galaktyki 2”. W maju kina opanują: „Obcy: Przymierze" oraz „Piraci z Karaibów 5". 23 czerwca na ekranach pojawi się kontynuacja „Transformers: Ostatni rycerz", a w lipcu premierę będzie miał nowy film Christophera Nolana pt.: „Dunkierka”. W października nie można przeoczyć takich produkcji jak: „Blade Runner 2049” z Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem oraz „Thor: Ragnarok” z Chrisem Hemsworthem i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. W listopadzie do kin wejdzie „Liga Sprawiedliwości”, a bieżący rok zamknie ósma część „Gwiezdnych wojen”.

 

Nie zabraknie również ciekawych filmów familijnych. W repertuarze dla najmłodszych znajdą się między innymi: „Sing”, który miał premierę już 6 stycznia oraz roztańczona „Balerina”. 9 lutego na ekrany wejdzie „LEGO® BATMAN: FILM", a w marcu  „Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski". W kwietniu do kin trafi animowana komedia „Dzieciak rządzi”. Natomiast w wakacje ekrany opanują „Auta 3” oraz „Gru, Dru i Minionki”. Ostatnie miesiące 2017 roku będą należały do animacji: „LEGO® NINJAGO: FILM" „My Little Pony: Film", „Emojimovie" oraz „Coco”.

designed by net-line.pl