Fotoball Cup 2011 – konkurs fotografii sportowej i turniej piłkarski

Data dodania: 24 luty 2011

Fotoball Cup 2011 już rusza!

„Fotoball Cup 2011”, czyli turniej piłkarski połączony z konkursem fotografii sportowej, to projekt skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych Lubelszczyzny. 2 dni rozgrywek piłkarskich,
16 drużyn ze szkół średnich, 3 miejsca na podium, to wszystko przy dźwięku wyzwalanych migawek
i błysku fleszy najlepszych młodych fotografów! A na deser – dwutygodniowa wystawa najlepszych zdjęć
z turnieju wyłonionych przez ekspertów z Lubelskiej Szkoły Fotografów.

3 marca o godz. 17:00 odbędą się – dla uczestników konkursu fotografii sportowej „Fotoball” – bezpłatne warsztaty fotograficzne w Lubelskiej Szkole Fotografii. Zajęcia poprowadzi Karol Zienkiewicz, wieloletni pracownik „Dziennika Wschodniego”, „Rzeczpospolitej” i „Agencji Forum”, założyciel LSF.
W dniach 4 – 5 marca na Fotoball Cup, piłkarze będą walczyć na hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie o miejsce na podium, a adepci sztuki fotograficznej będą mogli wykorzystać umiejętności zdobyte podczas warsztatów i wykonać konkursowe zdjęcia.
Najlepsze fotografie złożą się na dwutygodniową wystawę, prezentowaną od 18 do 31 marca
w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 przy ul. Bernardyńskiej. Dodatkowo, w tym czasie zwycięskie zdjęcie będzie wyświetlane na telebimie przy rondzie Zana i Filaretów.

Aby wziąć udział w warsztatach i konkursie należy przesłać do 2.03.2011r. na adres e-mail warsztaty@fotoball.org zgłoszenie zawierające:
1. imię i nazwisko,
2. nazwę szkoły,
3. rodzaj posiadanego sprzętu fotograficznego,
4. numer telefonu.

Organizatorami Fotoball Cup 2011 są: Fundacja Teatrikon, Lubelska Szkoła Fotografii, Centrum Sportowo-Rekreacyjne UP w Lublinie oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 2.

designed by know-line.pl