Gala finałowa "Szafirowych Paragrafów" 14 marca w Lublinie

Data dodania: 11 marzec 2016

[b]Już po raz piąty odbędzie się finał ogólnopolskiego Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego "Szafirowe Paragrafy".[/b]

Na podstawie nadesłanych prac wyłoniono [b]15 najlepszych osób[/b], które w drugim, finałowym etapie zmierzą się z testem wielokrotnego wyboru oraz kazusem. Inicjatywa ma na celu rozwijanie wśród studentów zainteresowań z zakresu konkretnej dziedziny prawa, a co za tym idzie wykształcenie prawników, którzy w przyszłości posiadać będą wysoce specjalistyczną wiedzę. Każda edycja konkursu co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem studentów, o czym świadczą ich liczne zgłoszenia napływające niemal z całej Polski.

Wyniki zmagań studentów zostaną ogłoszone podczas uroczystej [b]Gali Finałowej[/b], na którą już dzisiaj serdecznie zapraszam. Odbędzie się ona w najbliższy poniedziałek – [b]14 marca o godz. 14.30[/b] w Sali Widowiskowej Inkubatora Medialno-Artystycznego UMCS (ul. Radziszewskiego 16).

Najlepsi z najlepszych otrzymają dyplomy, statuetkę „Szafirowy Paragraf”, nagrody rzeczowe oraz płatne praktyki w Kancelarii Prawnej Filipek&Kamiński.

Galę swoją obecnością uświetni wielu wspaniałych gości, a czas umilać będą występy zaproszonych artystów.

Konkurs jest organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Lublin we współpracy z Kancelarią Prawną Filipek&Kamiński sp.k. oraz Katedrą Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji UMCS.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Krajowa Izba Gospodarcza, Starosta Powiatowy w Lublinie, Dziekan KUL – ks. dr hab. Piotr Stanisz, prof KUL, Dziekan UMCS – prof. dr hab. Anna Przyborowska-Klimczak, Pan Zbigniew Kmicic – Prezes Pracodawców Ziemi Lubelskiej, Pan Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin, Europoseł Pan Krzysztof Hetman, Izba Komornicza w Lublinie, Starosta Powiatowy w Lublinie – Paweł Pikula oraz Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski.

designed by net-line.pl