„Gang wiewióra” premierowo w kinach sieci Multikino!

Data dodania: 30 czerwiec 2014

[center]4 lipca w kinach sieci Multikino premierowo animacja „Gang wiewióra”. Przygody nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku będzie można zobaczyć w ramach akcji „Wakacyjna Rodzina do Kina”, czyli dodatkowo 5zł zniżki dla rodziny przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych.

„Gang wiewióra” to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly’ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel: dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich… na całą zimę. Głosu postaciom użyczyli m.in.: Cezary Pazura, Andrzej Grabowski, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

Oferta „Wakacyjna Rodzina do kina”, obejmuje 6 premierowych filmów familijnych: „Jak wytresować Smoka 2”, „Gang wiewióra”, „Samoloty 2”, „Tarzan”, „Dzwoneczek i Tajemnica Piratów” oraz „Wakacje Mikołajka”. Kupony zniżkowe dostępne w kasach kin sieci Multikino od 20 czerwca przy zakupie biletów na filmy familijne.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. „Wakacyjna Rodzina do kina” to akcja, która pozwala na zakup biletów na filmy familijne jeszcze taniej niż dotychczas. W Multikinie rodzic płaci tyle co dziecko przez cały tydzień do godziny 17:00 na filmy familijne bez ograniczeń wiekowych. Natomiast latem, dzięki akcji „Wakacyjna Rodzina do kina”, dodatkowo 5zł zniżki dla rodziny, przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych. Akcja trwa od 20 czerwca do 4 września.

O filmie „Gang Wiewióra”
Reżyseria: Peter Lepeniotis
Scenariusz: Lorne Cameron, Peter Lepeniotis
Dubbing:
Cezary Pazura – Wiewiór
Andrzej Grabowski – Pierun
Sonia Bohosiewicz – Sunia
Weronika Rosati – Ilona
Piotr Bąk – Wróbel
Przemysław Bluszcz – Królu
Dominika Kluźniak – Mała
Tomasz Kozłowicz – Myszek
Aleksander Mikołajczak – Herszt
Grzegorz Pawlak – Geniek
Józef Pawłowski – Edzio
Karol Pocheć – Kozak
Miłogost Reczek – Heniek
Jakub Szydłowski – Szef policji
Agnieszka Warchulska – Andzia
Mariusz Wojciechowski – Gałgan
Mirosław Zbrojewicz – Trybsyn
[/center]

designed by know-line.pl