Gentleman – MTV Unplugged w Centrum Spotkania Kultur

Data dodania: 07 sierpień 2016

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na szczególne wydarzenie – ekskluzywny koncert „GENTLEMAN – MTV UNPLUGGED” – największej europejskiej gwiazdy muzyki reggae!

 

#1C

 

Po 20 latach muzycznej drogi, sześciu albumach studyjnych, pochodzący z Kolonii artysta, jest obecnie u szczytu swojej kariery. Regularne podróże pomiędzy Jamajką i Kolonią przez cały okres jego kariery, oraz współpraca z jamajskimi muzykami i wokalistami uczyniły go jednym z najbardziej wyjątkowych i rozpoznawalnych gwiazd muzyki reggae, inspirujących się muzyką i kulturą jamajską.

Lubelski koncert Gentlemana, który odbędzie się 3 września 2016 r. w Sali Operowej CSK będzie wydarzeniem szczególnym, ponieważ jest częścią międzynarodowej trasy „MTV Unplugged 2016”.

Koncertowi towarzyszyć będą wydarzenia specjalne, wśród których znajdą się: wystawa fotograficzna Bartka Murackiego „Twarze Reggae”, projekcja filmu „W drodze do Jah” ("Journey to Jah"), degustacja specjałów kuchni karaibskiej oraz after party z udziałem wybitnych przedstawicieli soundsystemowej sceny reggae/dancehall.

Bilety można kupić na stronie: http://www.eventim.pl/…

Pytania dotyczące zakupu biletów prosimy kierować na adres: obslugawidza@spotkaniakultur.com lub telefonicznie na nr 81 44 15 675.

Rezerwujcie swój czas już dziś! Takiej imprezy nie można przegapić ;)!

(www.spotkaniakultur.com)

designed by net-line.pl