Grasz w tenisa? Zagraj z nami!

Data dodania: 21 lipiec 2011

Zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa do udziału w programie Amatorski Tenis Polski
(„atp” – gram bo lubię) – cyklu zrzeszającego większość imprez tenisowych w Polsce a także jednego z największych w kraju programów sportowych skierowanych do amatorów. Program utworzony przez spółkę pod auspicjami Polskiego Związku Tenisowego ma na celu rozwój i promocję tenisa amatorskiego w Polsce.
Program został uruchomiony w 2008 roku. Zachęceni stałym wzrostem uczestników kontynuujemy jego rozwój zwiększając także liczbę nowych ośrodków tenisowych uczestniczących w programie, których aktualnie jest już 140.

Przez cały rok tenisistki i tenisiści amatorzy mierzą się na kortach w całej Polsce wzorem turniejów ATP Tour na całym świecie, gdzie każdy turniej ma określoną pulę nagród i poziom sportowy uzależniony jest od wielkości imprezy.

Rekrutacja trwa cały rok a uczestnikiem cyklu może być każdy. Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy wypełnić formularz znajdujący się oficjalnej stronie programu „atp” – gram bo lubię www.atp.org.pl w zakładce „Pliki do pobrania” lub elektronicznie atp.org.pl/formularzZawodnik.html, a następnie opłacić roczną składkę członkowską w zależności od wybranego pakietu. Po opłaceniu każdy uczestnik otrzyma osobistą licencję ze zdjęciem oraz pakiet startowy(więcej szczegółów w regulaminie).

W całym cyklu uczestniczy już 12 tysięcy aktywnych zawodników, którzy biorą udział w turniejach w całej Polsce i to przez cały rok! Program składa się z ponad 600 imprez rocznie o łącznej puli nagród przekraczającej milion złotych!

„atp” – gram bo lubię to doskonały przykład na to, jak w prosty sposób z kibica można stać się zawodnikiem i spełnić swoje sportowe marzenia by zostać nowym Nadalem lub Federerem w polskim „atp”! Zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa do wzięcia udziału w rozgrywkach.

Partnerami i patronami medialnymi programu są: Babolat, Tretorn, Sport.pl, Eurosport, Brief, Magazyn TenisKlub, portal Tenisklub.pl

Celem programu „atp – gram bo lubię” jest rozwój tenisa amatorskiego w Polsce a w szczególności:
• wzrost ilości osób aktywnie uprawiających tenis w Polsce
• zachęcenie osób do aktywnego udziału w rywalizacji sportowej poprzez współzawodnictwo w turniejach tenisowych
• podniesienie poziomu tenisa amatorskiego w Polsce
• wsparcie organizatorów w profesjonalnej organizacji rozgrywek
• uruchomienie rozgrywek drużynowych
• promowanie ośrodków tenisowych biorących udział w programie
• promowanie tenisa ziemnego jako dyscypliny sportu i formy rekreacji

Więcej szczegółów na www.atp.org.pl

designed by net-line.pl