Grupa MoCarta w Kraśniku i Sandomierzu

Data dodania: 11 sierpień 2015

[b]„Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta” to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Republice Czeskiej, Chinach, Francji oraz Kostaryce. W Kraśniku i Sandomierzu kabaret zaprezentuje największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, lecz również inteligentny żart oraz mnóstwo pozytywnej energii z całego świata, którą postara się zarazić publiczność.[/b]

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak: znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez, miasteczko Wenatchee znajdujące się na końcu świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty czy małe chińskie miejscowości, te poniżej 15 milionów mieszkańców.

https://www.youtube.com/watch?v=BfPwHTJT1w4

Dzięki możliwości występowania w różnych zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów i teraz pragną w dowcipny sposób opowiedzieć o niej polskiej publiczności. Grupa MoCarta w Kraśniku i Sandomierzu zagra nowe utwory, ale wróci także do kilku swoich największych przebojów.

[b]Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na dwa występy Grupy MoCarta 18 października 2015 r. (niedziela):[/b]

Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (al. Niepodległości 44), godz. 15:00
Sandomierz, Sala Domu Katolickiego (ul. Mariacka 12), godz. 19:00.

[b]Bilety na wydarzenia w cenach 50 zł, 60 zł można nabyć w sekretariacie Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (al. Niepodległości 44, tel. 81 825 63 36), w Centrum Informacji Turystycznej (CIT) w Sandomierzu (ul. Rynek 20, tel. 15 644 61 05), na portalach: ticketpro.pl, biletyna.pl oraz w sieciach salonów: Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.[/b]

Zamówienia grupowe (powyżej 20 osób, 10 % rabatu) oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: + 48 518 522 581, +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJgRtOQw2ac

Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego, który powstał w 1995 r. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar – I skrzypce, Michał Sikorski – II skrzypce, Paweł Kowaluk – altówka oraz Bolek Błaszczyk – wiolonczela. Kwartet zdobył wiele nagród, m.in.: Grand Prix XVIII Biesiad Satyry i Humoru "Złota szpilka" 1997, II nagrodę Przeglądów Kabaretów PaKa 1998 i 2000 czy Grand Prix Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście 2002. Kabaret prowadzi aktywną działalność koncertową, nagrywa płyty oraz występuje w radiu i telewizji.

Zdjęcia: Andrzej Świetlik

designed by net-line.pl