Grzegorz Zengota w miejsce Przedpełskiego!

Data dodania: 09 październik 2015

Kontuzja Pawła Przedpełskiego nadal daje się we znaki zawodnikowi. Aby ułatwić mu okres rekonwalescencji, Organizator Polish Speedway Battle uznał, że zawodnik powinien po sezonie skupić się na powrocie do zdrowia.
Pawła godnie zastąpi Grzegorz Zengota, który miał już dwukrotnie okazję wystąpić w cyklu Polish Speedway Battle. –Miałem okazję już jechać w Pile i w Gdańsku, tak więc już wiem jak to wygląda. Jadę również do Lublina i po raz trzeci postaram się nie zawieść i wykręcić taki wynik jak się oczekuje ode mnie. W zeszłym sezonie miałem okazję startować na lubelskim torze, więc nie jest dla mnie obcy. Bardzo dobrze wspominam występy, dobrze się tam czułem, więc zapewne nie inaczej będzie w sobotę.
Zengi był mocnym wsparciem reprezentacji podczas swoich wcześniejszych występów. W Pile, podczas spotkania „Polska vs. Wojownicy Mistrza”
wywalczył 11 punktów z dwoma bonusami. Natomiast podczas gdańskiej edycji „Polski vs. Byłe Gwiazdy Wybrzeża” zdobył 8 oczek. Zawodnik nie ukrywa swojej radości z powodu kolejnej szansy, jaką niesie za sobą występ w Lublinie. – Dla mnie jest to możliwość pokazania się i mam nadzieję, że w przyszłości ktoś to doceni i znajdzie się dla mnie miejsce w reprezentacji. Mam nadzieję, że będę mógł być częścią Reprezentacji nie tylko w meczach towarzyskich ale i w Pucharze Świata– mówi Grzegorz.

Bardzo pozytywnie ocenia również cały cykl PSB. –Każde takie wydarzenie jest na korzyść Polskiej Reprezentacji i na korzyść żużla. To się odbija fajnym, szerokim echem. Promocja na drugoligowych stadionach jest dobrym pomysłem i uważam że zagranicą też powinni wziąć pod uwagę takie rozwiązanie. Czy zagraniczni promotorzy wezmą sobie do serca uwagi Zengiego? O tym przekonamy się w kolejnych sezonach.
Obecnie, pozostaje nam zaprosić kibiców do Lublina! Zaprasza również
Zengi: Zapraszam wszystkich fanów do przybycia na stadion w Lublinie. Z pewnością emocje będą niebywałe a adrenalina wysoka. Występy Reprezentacji nie są spotkaniami które można obejrzeć codziennie. Ze swojej strony mogę obiecać, że stworzymy fajne widowisko.

designed by net-line.pl