Hackology: weź udział w innowacyjnym maratonie programistycznym na Politechnice Lubelskiej

Data dodania: 01 lipiec 2024
Hackology: weź udział w innowacyjnym maratonie programistycznym na Politechnice Lubelskiej

1 lipca br. startują zapisy do międzynarodowego hackathonu „Hackology’’, który odbędzie się na Politechnice Lubelskiej w dniach 19-20 października 2024 r. Wydarzenie, realizowane przez Studenckie Koło Naukowe Uczenia Maszynowego ATLAS jest jednym z 11 projektów dofinansowanych w ramach IV edycji miejskiego programu Lublin akademicki.

Hackology to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi studentów z całego świata, pasjonatów nowych technologii i sztucznej inteligencji, na 24-godzinnym maratonie programistycznym. Celem hackathonu jest opracowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla wyzwań przedstawionych przez współpracujące przedsiębiorstwa.

Podczas Hackology uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty przed jury złożonym z ekspertów branżowych oraz przedstawicieli firm, które zaangażowały się w to wydarzenie. Firmy zaangażowane w wydarzenie będą miały możliwość przeprowadzenia prelekcji oraz określenia tematów wyzwań, nad którymi będą pracować uczestnicy wydarzenia.

Wydarzenie jest odzwierciedleniem idei budowania mostów między światem akademickim a biznesem – firmy uczestniczące w hackathonie będą miały niepowtarzalną okazję do nawiązania współpracy z młodymi talentami i ekspertami z branży IT z całego świata.

Hackathon Hackology to nie tylko okazja do rozwijania umiejętności programistycznych i pracy zespołowej, ale także do eksploracji nowatorskich rozwiązań technologicznych. Wydarzenie ma na celu integrację studentów z różnych dziedzin oraz promowanie kreatywnego myślenia.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i śledzenia informacji o Hackology na stronie wydarzenia oraz do uczestnictwa w tym inspirującym wydarzeniu!

Więcej informacji: https://www.hackology.pl/ oraz na profilu społecznościowym Hackology.

designed by know-line.pl