Hrubieszów: Policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Data dodania: 10 styczeń 2012

Hrubieszowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, w miejscowości Teptiuków. Przy drodze krajowej K- 74 odnaleziono zwłoki 41-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie został przejechany przez nieustalony dotąd pojazd. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Obecny na miejscu Prokurator, zarządził sekcję zwłok.

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Teptiuków. Jak wynika z ustaleń, niedzielnego poranka odnaleziono przy drodze krajowej K- 74 zwłoki 41-letniego mieszkańca gminy Hrubieszów. Mężczyzna posiadał liczne obrażenia głowy oraz ręki, w wyniku tych obrażeń zmarł. Najbardziej prawdopodobną przyczyną jego śmierci, jest potrącenie przez nieustalony dotąd pojazd, który po wypadku oddalił się z miejsca tego zdarzenia.Obecny na miejscu Prokurator, zarządził sekcję zwłok.
Policjanci apelują do wszystkich osób mogących mieć wiedzę na temat tego zdarzenia, o jak najszybszy kontakt z Policją pod numerem 997 lub 112.

EK.

designed by know-line.pl