Hrubieszów: Policjanci zagrali mecz charytatywny

Data dodania: 20 grudzień 2011

Wczoraj hrubieszowscy policjanci rozegrali mecz charytatywny w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. W rozgrywkach wzięli udział również księża, wojskowi, funkcjonariusze służby więziennej, straży granicznej oraz straży pożarnej. Paczki z zebranych darów zostaną przekazane dla podopiecznych Sądu Rodzinnego, Centrum Przeciwdziałania Patologiom Społecznym KREW oraz do kilku ubogich rodzin, wytypowanych po rozpoznaniu przez lekarzy oraz nauczycieli.

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie odbył się mecz charytatywny w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1 w Hrubieszowie. W rozgrywkach wzięli udział również księża, wojskowi, funkcjonariusze służby więziennej, straży granicznej oraz straży pożarnej.
Biletem wstępu na zawody była trwała żywność i słodycze. Udział w tym przedsięwzięciu dostarczyło wiele emocji i satysfakcji. W sportowej rywalizacji drużyna policyjna zajęła III miejsce.
Zbiórka żywności w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” trwa już od 27 listopada i potrwa do końca grudnia bieżącego roku w lokalu Bibliotek przy ulicy Polnej 16 i 3-go Maja 7a. Paczki z zebranych darów zostaną przekazane dla podopiecznych Sądu Rodzinnego, Centrum Przeciwdziałania Patologiom Społecznym KREW oraz do kilku ubogich rodzin, wytypowanych po rozpoznaniu przez lekarzy oraz nauczycieli.

EK.

designed by know-line.pl