Hrubieszów: Wjechał w schody bo

Data dodania: 05 lipiec 2011

Na jednej z hrubieszowskich ulic 18-latek kierujący mazdą wjechał w schody jednego z budynków. Stróżom prawa młodzieniec tłumaczył, że urwał mu się film, gdyż z nieznanych mu przyczyn źle się poczuł. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 18-latek ma 1,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczorajszego wieczoru hrubieszowscy policjanci udali się na ulicę 3-go Maja, gdzie według zgłoszenia doszło do zdarzenia drogowego.
Na miejscu mundurowi ustalili, że 18-leatek kierujący mazdą wjechał w schody jednego z budynków znajdującego się przy jezdni.
Nastolatek oznajmił policjantom, że w pewnym momencie urwał mu się film i uderzył w schody, bo jak tłumaczył, z nieznanych mu przyczyn jakoś źle się poczuł. Pojazd którym się poruszał młodzieniec został uszkodzony tak, że silnik auta został wepchnięty do środka. Kierujący z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 18-latek ma 1,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

designed by know-line.pl