Hrubieszów: Wypadek w Kolonii Hostynne.

Data dodania: 29 maj 2013

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po godzinie 16: 00 na drodze krajowej K- 74 w miejscowości Kolonia Hostynne. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 56-letnia kobieta kierując samochodem osobowym m-ki Seat Toledo w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i jadąc poboczem uderzyła w rosnące tam drzewo. W wyniku tego zdarzenia 78-letnia pasażerka tego pojazdu, pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej zmarła. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Wczoraj po godzinie 16: 00 na drodze krajowej K-74 w miejscowości Kolona Hostynne, doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z ustaleń policji 56-letnia mieszkanka gm. Hrubieszów jadąc samochodem osobowym marki Seat Toledo, wspólnie ze swoją 78 letnią matką, na prostym odcinku drogi, w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała z drogi i jadąc poboczem uderzyła w drzewo. Podczas tego zdarzenia panowały złe warunki na drodze, z powodu padającego deszczu nawierzchnia była mokra i śliska.

W wyniku zdarzenia 78-letnia pasażerka pojazdu straciła przytomność. Na miejscu reanimację kobiety prowadził przejeżdżający tamtędy przypadkiem lekarz oraz przybyły na miejsce funkcjonariusz z Posterunku Policji w Werbkowicach. Reanimacja trwała do czasu przybycia na miejsce karetki pogotowia, która przewiozła kobietę do szpitala, gdzie w wyniku licznych obrażeń mózgu i klatki piersiowej zmarła. Obecny na miejscu zdarzenia Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

EK.

designed by net-line.pl