I Lubelskie Święto Dobroczynności

Data dodania: 15 marzec 2011

Organizatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym „AGAPE” działające od 1998 roku. Główne obchody odbędą się 3 KWIETNIA 2011 w Auli Kongresowej Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (ul. Jaczewskiego 4). Święto ma służyć promocji filantropii, dobroczynności, postawy otwartości i wrażliwości na potrzeby innych. Będzie to również czas podziękowania wszystkim, którzy na co dzień bezinteresownie włączają się w pomoc osobom potrzebującym.

PRZEBIEG I LUBELSKIEGO ŚWIĘTA DOBROCZYNNOŚCI:
13.00-17.30 bezpłatne wypełnianie PIT za 1% podatku na Stowarzyszenie AGAPE, prezentacja działalności Stowarzyszenia i organizacji działających na rzecz Najmłodszych
17.00 Loteria charytatywna
17.30 Aukcja prac artystów
18.00 Wręczenie nagród dla Osób i instytucji za wyróżniające się postawy dobroczynne
18.30 Premierowy koncert zespołu Gospel Rain (premiera nowej płyty N), bilety w cenie 30 zł do nabycia w siedzibie Stowarzyszenia AGAPE (ul. Bernardyńska 5) oraz bezpośrednio przed koncertem.

Dochód z koncertu oraz wydarzeń towarzyszących zostanie w całości przeznaczony na stworzenie placów zabaw przy Klubach Przedszkolaka prowadzonych przez Stowarzyszenie „AGAPE”.

designed by know-line.pl