Icemania kończy sezon 19 marca.

Data dodania: 16 marzec 2017

Najbliższa niedziela (19 marca) będzie ostatnim dniem funkcjonowania lubelskiego lodowiska w tym sezonie. Przez całą zimę Icemanię odwiedziło ponad 114 tys. osób – to nowy rekord!

 

Na ostatni weekend sezonu przygotowaliśmy specjalną promocję – w sobotę 18 i w niedzielę 19 marca jazda NO LIMIT (bez ograniczeń czasowych w cenie jednego biletu) dla wszystkich.

FREKWENCJA

Obecny sezon na Icemanii rozpoczęliśmy 5 listopada. Do środy 15 marca lodowisko odwiedziło 114 246 osób. Tym samym poprawiliśmy frekwencyjny rekord z poprzedniego sezonu, gdy na Icemaniii pojawiło się 102 705 osób.

Icemania była najbardziej oblegana w styczniu, kiedy odwiedziło ją 37 176 osób.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się też działająca na lodowisku wypożyczalnia. W czasie tegorocznej zimy wypożyczaliśmy: łyżwy – 66 665 razy, kaski – 2 547 razy, pingwiny – 3 235 razy (dane na 15 marca).

 

AKADEMIA MAŁEGO SZOFERA

Wzorem poprzednich lat w hali, w której zimą działała Icemania, na sezon letni zostanie zbudowana Akademia Małego Szofera. To mini miasteczko drogowe, które daje najmłodszym szansę zapoznania się z podstawami ruchu drogowego – małe uliczki, przy których stoją makiety budynków, krawężniki, znaki i sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach.

 

Obiekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które ważą nie więcej niż 60 kilogramów. Do dyspozycji odwiedzających znajdują się pojazdy z napędem elektrycznym: samochodziki akumulatorowe, skutery i quady elektryczne typu Big Fot.

designed by net-line.pl