„Iggy Pop: Live in Basel” premierowo 24 maja tylko na Wielkim Ekranie Multikina!

Data dodania: 24 maj 2016

 

„Iggy Pop: Live in Basel” premierowo 24 maja tylko na Wielkim Ekranie Multikina!

Legenda rocka powraca! – Iggy Pop – 24 maja 2016 w kinach na całym świecie z koncertem Live in Basel! Multikino specjalnie dla Was pokaże ten koncert!

Istnieje powód, dla którego wielu uważa Iggiego Pop'a za ojca chrzestnego punk'a – każdy zespół punkowy w przeszłości i obecnie, świadomie lub nieświadomie, zaczerpnął to i owo od Pop'a i jego zespołu z późnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych, The Stooges, który zjednoczył się ponownie w 2003 roku, a w 2010 wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame.

Iggy Pop, wybitny artysta znany ze skandalicznych i nieprzewidywalnych wybryków scenicznych, zaśpiewał 24 października 2015 w Baloise Session w Bazylei, w Szwajcarii, gdzie został w 2015 uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości Lifetime Achievement Award.

W trakcie tego fantastycznego występu usłyszymy wszystkie hity Iggiego, w tym
"I WannaBe Your Dog" ,"The Passenger", "Lust for Life" i wiele innych. Czas trwania koncertu: 80 min, materiał w oryginalnej wersji językowej.

„Iggy Pop: Live in Basel” będzie można zobaczyć 24 maja 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Jaworzno i Olsztyn.

Ceny biletów:
Warszawa: 27 zł
Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław – Pasaż: 25 zł
Bydgoszcz, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Rybnik, Szczecin: 23 zł

Bilety na koncert „Iggy Pop: Live in Basel;” w sprzedaży od 26 kwietnia. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

designed by net-line.pl