II Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Pleśń z oczu"

Data dodania: 13 maj 2011

II Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Pleśń z oczu”
„ Serca zmdlałe ocucą – pleśń z oczu zgarną narody”
C.K. Norwid

Witamy serdecznie! Już po raz drugi odbędzie się w Lublinie, największy w Polsce studencki Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Pleśń z oczu”. Jest to Festiwal, który pozwala zaprezentować efekty pracy twórczej teatrów studenckich. W ubiegłym roku gościliśmy m. in. Teatr Hybrydy (Warszawa), Teatr Korba (Wrocław), Teatr Przedmieście (Łańcut), Teatr Nie Ma (Szczecin).

Ideą naszego przeglądu jest konfrontacja najaktywniejszych środowisk teatralnych z Polski i z zagranicy w celu nawiązania międzykulturowego dialogu na rzecz wskrzeszenia pierwotnego rozumienia kultury studenckiej, kiedy to uczelnia była tyglem, w którym mieszały się i ścierały różne koncepcje światopoglądowe, artystyczne, w tym również koncepcje teatralne. Poprzez ukazanie różnorodności pragniemy przedstawić szerszej publiczności ogromny potencjał Teatru jako środka wyrazu ekspresji zewnętrznej, poszukiwania tożsamości czy nawet aktualnego komentarza politycznego.
Wstęp na wszystkie spektakle oraz wybrane koncerty jest bezpłatny.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

#2c

[b]Program:[/b]

[b]Poniedziałek 16.05.2011[/b]

LUBLIN
12.00 LUBLIN WITA GOŚCI
Uroczyste przywitanie uczestników festiwalu. Będziemy ich witać chlebem i solą na dworcach PKS i PKP!
KUL (Al. Racławickie 14)
13.00 WARSZTATY TEATRALNE – EKSPRESJA
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja na adres: teatrenigmatic@gmail.com
KLUB FESTIWALOWY SCENA OPIUM (Langiewicza 10)
21.15 LOTNA TELEWIZJA FESTIWALOWA – POKAZ
Zobacz co zarejestrowali nasi zwariowani reporterzy!
21.30 KONCERT: NIE DOKAZUJ

Nie Dokazuj – kolektyw powstały z inicjatywy dwóch przyjaciół, dj BeetleJuice’a (Karol Krawczyk) oraz saksofonisty Raq’a (Mateusz Rak). Początkowo tylko oni tworzyli kolektyw, z czasem jednak do ich składu dołączył Mikołaj,który grając na instrumentach perkusyjnych takich jak conga, cowbelle, tamburyno, guiro, grzechotki itp. dopełnił brzmienia Nie Dokazuj. Działania Nie dokazuj to głównie organizowanie imprez promujących muzykę,z kręgu funk, afro, dancefloor jazz,a także muzyki z wpływami kultury latynoskiej i bałkańskiej, wzbogaconej o częsciowo improwizowane dźwieki żywych instrumentow. Poza działalnością czysto imprezową w wolnym czasie skupiają się na tworzeniu własnych produkcji, remixów oraz blendów, które później można usłyszeć na ich występach.
Skład:
Sok z Żuka (Karol Krawczyk) – gramofony
RaQ (Mateusz Rak) – sax tenor
Mikołaj (Mikołaj Szpunar) – instrumenty perkusyjne

[b]Wtorek 17.05.2011[/b]
KUL (Al. Racławickie 14)
13.00 WARSZTATY TEATRALNE – RUCH
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja na adres: teatrenigmatic@gmail.com
KLUB FESTIWALOWY SCENA OPIUM (Langiewicza 10)
21.15 LOTNA TELEWIZJA FESTIWALOWA
Kolejna odsłona złapana w objęcia obrazu – zobacz co się działo!
21.30 KONCERT: Arszyn + Look Sabat

Krzysztof Topolski aka Arszyn
Elektroakustyczny improwizator, autor soundartowych projektów, perkusista. Był stypendystą Museums Quartier w Wiedniu, oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W roku 2009 wraz z Mariuszem Warasem stworzył instalację Fabryka w CSW "Znaki Czasu" w Toruniu, a także prezentował utwór Folk Science jako część projektu Pandemonium w AC Institute [Direct Chapel] w Nowym Yorku.
W jego pracy kluczowe pojęcia to noise i soundscape. Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live electronic, muzyka improwizowana i elektroakustyczna, komponuje przy użyciu komputera, tworzy instalacje dźwiękowe i interaktywne. Organizuje prezentacje i wykłady poświęcone muzyce współczesnej i sztuce dźwięku oraz prowadzi warsztaty.

Grał na perkusji w zespołach: Kobiety oraz Ludzie. Współpracuje, współpracował lub występował okazjonalnie z takimi artystami, kuratorami lub grupami jak : Mariusz Waras, Laurenz Theinert, Daniel Muzyczuk, Tomasz Duda, M.bunio.S, Emiter, Thomas Lehn, Andrew Sharplay, Mikołaj Trzaska, Hoec, Dj Wojak, free103point9, Wojtek Mazolewski, Ania i Adam Witkowscy, Lukas Jiricka, Tomasz Ziętek, Martin Blazicek, Dominik Bukowski, Hevelius Brass, XV Parowek, Tianna Kennedy, Damian Catera, Łukasz Ciszak, Janusz Mackiwicz, Columbus duo, Paulus, Łukasz Kos, Tomek Kopcewicz, Dagna Sadkowska, Michał Górczyński, Teatr Amareya.
Jest członkiem PSeME (Polish Society for Electroacoustic Music).
http://www.arszyn.com

[b]Środa 18.05.2011[/b]
22.15 AFTER: SI
Sztuczna Inteligencja – projekt muzyczno wizualny opierający się na prezentacji najlepszych wideoklipów do szeroko pojętej muzyki alternatywnej. W programie m. in.:
Squarepusher, Autechre, Aphex Twin, Boards Of Canada, Beck oraz wiele innych.
KUL (Al. Racławickie 14)
13.00 WARSZTATY TEATRALNE – ARTYKULACJA
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja na adres: teatrenigmatic@gmail.com
LUBLIN
16.30 Przejście przez miasto

Spontaniczne zgromadzenie będzie pukać do każdych drzwi i zapraszać na Festiwal. Będzie głośno, wesoło i kolorowo!
Opis:
W środę 18 tego maja o godzinie 16.30 ulicami Lublina w oparach wszechogarniającego absurdu przetoczy się festiwalowy pochód. Można się spodziewać wszystkiego: hałasu, feerii kolorów, inwazyjnych istot niemożliwej do określenia prowieniencji, zakrzywienia czasoprzestrzeni, erupcji przypadkowych relacji międzyludzkich, dystyngowanej kakofonii, erudycji, monochromatycznych rajstop, kobiet, mężczyzn, stepujących chomików i nieoperowych mydlanych form przestrzennych. Pleśń będzie się sączyła z oczu, serc, umysłów, kieszeni, kanałów, kanalików i ust wszelakich. Teatralnym gestem skopiemy tyłek szarości!
Obowiązek uczestnictwa to oczywistość. Wymagania sprzętowe: brak firewalla i wszelkich hamulców natury estetycznej. Zapraszamy!
STARA AULA KUL (Al. Racławickie 14 / GG 47)
18.30 TEATR HARMONIA (ŻYTOMIERZ/UKRAINA) "PTAK"

Teatr interaktywny Harmonia został założony w 2006 roku. Celem teatru jest poszukiwanie rozwiązań problemów społecznych i naświetlanie ich przy pomocy teatru. Teatr Harmonia występuje w szkołach i uczelniach wyższych, oraz przeprowadza przedsięwzięcia w Centrum kultury miasta Zhytomierz.
Teatr brał udział w festiwalach lokalnych: „młodzież wybiera zdrowie”, „teatr bez granic” gdzie zajmował pierwsze miejsca. W teatrze gra młodzież ze szczególnie narażonych grup społecznych oraz z potrzebami specjalnymi.
Spektakl dotyczy problemu handlu ludźmi.
Wstęp: WOLNY!
KLUB FESTIWALOWY SCENA OPIUM (Langiewicza 10)
19.45 LOTNA TELEWIZJA FESTIWALOWA
Kolejna odsłona złapana w objęcia obrazu – zobacz co się działo!
20.00 SLAM !

CHCESZ ZGARNĄĆ 300 ZETA? PRZYGOTUJ TEKSTY, KOSTIUM, REKWIZYTY I WPADAJ NA SLAM DO SCENY OPIUM! JEST SZANSA, ŻE TO WŁAŚNIE TY ZOSTANIESZ SZCZĘŚLIWCEM WIECZORU!
Tym razem zapraaszamy wszystkich do wyrażenia siebie na scenie – w nieco zmienionej formule = rekwizyty, ruch, kostium jak najbardziej! O zwycięstwie będzie decydować publiczność. Przyjdź, weź udział albo zostań jurorem. Zapraszamy!
Do wygrania 300 zł.
Mało?
Mogło być mniej…
Zgłoszenia przyjmujemy na meila: teatrenigmatic@gmail.com oraz pół godziny przed wydarzeniem!
21.30 KONCERT: RAFAŁ RUTKOWSKI
22.15 AFTER: MR SANDMAN
Po szaleństwach festiwalowego dnia zaprasza wszystkich chętnych na sen który rozkręcać będzie na parkiecie w Scenie Opium. Waszą świadomość przenosić będzie w niezbadane zakamarki tanecznej rozkoszy przy pomocy muzyki Funk ,hip-hop, Disco, socca oraz wielu innych. To sen więc niczego nie możesz być pewien. Klimaty będą przenikać się jak gwiezdne etiudy nie będziecie chcieli się obudzić….

[b]Czwartek 19.05.2011[/b]
Aula Kard. Stefana Wyszyńskiego KUL (Al. Racławickie 14)

17.00 TEATR BOCZNY (Lublin)

"Niestąd" – PREMIERA
na podstawie dramatu "Niestąd" Łukasza Chotkowskiego
reżyseria: Karol Rębisz
choreografia: Paweł Korbus
opracowanie muzyczne: Maciej Połynko
występują :
Małgorzata Saniak
Paulina Połowniak
Paweł Korbus
20.30 TEATR ENIGMATIC KUL (Lublin)
"Zbrodnia i kara"
na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego "Zbrodnia i kara" wg adaptacji Andrzeja Wajdy
Scenografia i reżyseria: Alicja Jachiewicz-Szmidt
Występują:
Sonia: Urszula Kmita
Raskolnikow: Marcin Szulej
Porfiry: Paweł Jamro
Razumichin: Karol Grabiec
Mikołka: Marcin Lis
Klub Festiwalowy Nowe Opium (Langiewicza 10)
21.45 Lotna Telewizja Festiwalowa
Kamera złapała najciekawsze momenty dnia – zobacz podsumowanie!
22.00 KONCERT: Konrad Chyl
23.00 KONCERT: Look Sabat

Look Sabat ( blue Sabat)
Muzyk z podstawowym wykształceniem muzycznym. na saksofonie gra od 15 lat.uczestniczy w wielu projektach muzycznych z różnych sfer muzyki-inspiracje czerpie z każdego dobrego w jego uznaniu brzmienia , to bardzo szerokie pasmo: od klasyki, przez, acid jazz, jazz, funky, brak-beat, aż po drum and bass i muzykę mocno eksperymentalną , na swoim koncie ma wiele występów w kraju i za granicą. Przez ostatnie pół roku dosyć mocno związany z trójmiejską sceną house dubstep, d’n’b.Przez dłuższy okres czasu tworzył muzykę pod pseudonimem artystycznym Luke Klaris .
24.00 AFTER: MASA + [F] + DR
Działanie w przestrzeni dźwięku, zakręcona improwizacja kolektywu. Ilość kabli i instrumentów mogłaby zaskoczyć nie jednego elektromentera. Działania teatralne również. Aktorzy mówią o sobie "Zaskok" co można interpretować na co najmniej kilka sposobów i bardzo możliwe że wszystkie są tra(e)fne. Muzyka dla tańczących "inaczej". Pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie konkurs na najlepszego "abstract dancera wieczoru" – do wygrania (pub)liczne nagrody-niespodzianki.

[b]Piątek 20.05.2011[/b]
LUBLIN
12.00 TEATR KONTR (Witebsk / Białoruś, Lublin / Polska)

"Otwarte bramy" – improwizacja miejska
Występują: Krzysztof Bielev, Anton Milinenko, Karol Grabiec, Kamil Filipowski, Łucja Tymańska
Projekt narodził się w 2009 r. podczas spotkania polskiej ekspedycji „Lublin – Brama Wschodu” z białoruską „Alternatywą miejską” na II Mińskim Festiwalu „Wolności Form”. Polska reprezentowana przez Karola Grabca, Kamila Filipowskiego i Łucję Tymańską zderzyła się z reprezentacją Białorusi: Krzystofem Bielevem i Antonem Milinenko. Owocem tej współpracy są akcje prezentowane m.in. w Berlinie, Wiedniu i Lwowie. Ich pojawienie się oznacza często nieoczekiwane wtergnięcia w przestrzeń publiczną. Aktorzy starają się unaocznić absurdalność projektowania przestrzeni miejskich, jak i ludzkiej bezmyślności.
AULA Kard. Stefana Wyszyńskiego KUL (Al. Racławickie 14)
19.00 TEATR SZUTNIK (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza / Poznań)

"Smok" (na podstawie sztuki Jewgienija Szwarca)
Reżyseria: Grażyna Jatczak
Występują: Studenci Ins Filologii Rosyjskiej UAM
Teatr "Szutnik" powstał w listopadzie 2002 roku w Instytucie Filologii Rosyjskiej UAM. Grupa teatralna liczyła wtedy 13 osób, dzisiaj tworzy ją prawie 40 studentów. Teatr celem swojej działalności uczynił popularyzację literatury rosyjskiej w środowisku akademickim, ale swoją ofertę skierował również w stronę młodzieży szkolnej i społeczności miasta Poznania.
Nazwa "Szutnik" czyli "Żartowniś" nie jest przypadkowa; oddaje charakter wykonywanego repertuaru (M.Gogol, M.Zoszczenko, A.Czechow, D.Charms, J.Szwarc). W ciągu 4 lat działalności teatr przygotował 14 premier, w tym 5 w języku rosyjskim i dwa widowiska słowno-muzyczne. Opiekunem teatru i reżyserem wszystkich przedstawień jest dr Grażyna Jatczak. Od 3 lat pomocą artystyczną i organizacyjną służy Szutnikom Henryk Dąbrowski z CK Zamek.
Wstęp: WOLNY!
KLUB FESTIWALOWY SCENA OPIUM (Langiewicza 10)
21.45 LOTNA TELEWIZJA FESTIWALOWA
Podsumowanie dnia.
22.00 KONCERT: MINOO

Minoo – muzyczny projekt Pawła Pruskiego skupijący się wokół dzwięków z pogranicza jazzu oraz experymentalnego hip-hopu. Od początku 2007 roku związany z Warsaw Electronic Festiwal. W 2008 r. nakładem wytwórni EtaLabel ukazał się debiutancki album – Material Spirit. Płyta ta była odzwierciedleniem wizji dotyczącej duchowości w muzyce. Od początku 2008 roku nawiązana została również współpraca z chińskim producentem Sin:Nedem w ramach polsko-chińskiego projektu CHoP. Owocem tej współpracy jest album „Improvision” wydany w wytwórni WePlay! (Hong-Kong), oraz chińska trasa koncertowa składająca się z 6 koncertów promujących wspólny projekt. Do tej pory wielokrotnie prezentował swoją muzykę na przeróżnych koncertach, czy festiwalach. Supportował m.in.The Five Corners Quintet (Freeform Festival), Flying Lotus (Nowamuzyka Festival) .
23.00 KONCERT: Vasen Piparjuuri

Vasen Piparjuuri – z wykształcenia filozof z zamiłowania muzyk. Aktualnie związany z W a r s a w E l e c t r o n i c Festival oraz Non-Fission. Z jednej strony zafascynowany emocjonalnym wymiarem utworów muzycznych, z drugiej strony ich obiektywną, formalną strukturą, tworzy zróżnicowaną i ambitną formę muzyczną, pełną odniesień do osiągnięć Aphex Twin czy Dither. Współinicjator projektu MetaMusica, który ma na celu przełożenia teorii filozoficznych z zakresu estetyki muzyki w środowisko utworów muzycznych bądź materii dźwiękowej. Jego muzyka oscyluje pomiędzy melodyjnym i nostalgicznym IDM a wyraźnie połamanym drill’n’bassem. Występował miedzy innymi w : Radio Euro, FreeFormFestival, Narodowa Galeria Sztuki Zacheta (WEF), Tauron Nowa Muzyka 2009, WRO 09 (WEF), Uniwesytet Muzyczny Fryderyka Chopina (WEF), Avant Art Festival i innych,
24.00 AFTER: [F]
Zaniesie was do każdych miejsc!

[b]Sobota 21.05.2011[/b]
Sala Widowiskowa ACK UMCS "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16)
17.00 Gabinet Ruchomych Obrazów (Uniwersytet Gdański)
"Historia nie-jednego spotkania"
Gabinet Ruchomych Obrazów to teatr tańca. Tancerze GRO w pracy opierają się na technice tańca współczesnego z elementami tańca klasycznego. Gabinetowi Ruchomych Obrazów nie obca jest interdyscyplinarność i współpraca z artystami z różnych dziedzin sztuki. Poza realizacją własnych projektów scenicznych, teatr zaistniał jako organizator konferencji i wydarzeń o tematyce tanecznej. Gabinet Ruchomych Obrazów działa w ramach Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego „Alternator” od października 2005 roku.

Tancerze:
Katarzyna Antosiak,
Agata Litwińska,
Iwona Waliłko,
Małgorzata Patok,
Lindsay Mcleod,
Agata Krzysztofik,
Maria Klimiuk

Wstęp: WOLNY!
19.30 Teatr Igroki (Dniepropietrowsk / Ukraina)
"GRINlandia"
na podstawie powieści A.S. Grina
Teatr założony w 2007 roku, przez studentkę Charkowskiego Uniwersytetu Sztuki im. Kotlarewskiego – Annę Zhelybę.
Teatr pokazuje swoje sztuki w “Loc-Kamjanskomu”, w Domu Kultury miasta Dnipropetrovsk.
Brał udział w festiwalach i przeglądach:
«Рампа» “Rampa” (m. Dnipropetrovsk, Ukraina) – przestawienie “ONA” – Pierwsza nagroda za grę aktorską;
«Молоко» “Mołoko” (m. Odessa, Ukraina) – przestawienie “Uczta wyobraźni” – Pierwsza nagroda za scenografię;
«Южные маски» “Południowe maski” (m. Mikołajów, Ukraina) – przestawienie “ONA” – Najlepszy debiut festiwalu;
«Студ-Арт» “Stud-Art” (Moskwa, Rosja) – laureat w nominacji “najlepsza scenografia” przedstawienie “GRINlandia”
Wstęp: WOLNY!
KLUB FESTIWALOWY SCENA OPIUM (Langiewicza 10)
21.15 LOTNA TELEWIZJA FESTIWALOWA
Czyli wywiady i reportaże. Zobacz co zostało zarejestrowane!
21.30 KONCERT: NIE MA WYJŚCIA

Zespół Nie Ma Wyjścia powstał w 2007 roku z młodzieńczej potrzeby wyrazu i tworzenia. Ostra,ciężka muzyka z melodyjnymi wtrąceniami gitary i klawiszy to efekt różnych wpływów muzycznych, wiecznych dyskusji i kompromisów w zespole. Teksty jak i muzyka, bez reguły, czasem proste i dosadne, nie raz jednak zawiłe i pełne metafor. Zawsze jednak wychodzące prosto z serca, odwzorowując nasze myśli, Stacho pisze o tym, co nam się nie podoba, o tym co nas boli i z czego należy się śmiać.

Skład:
Głowa – wokal, gitara
Stacho – teksty, gitara, wokal
Bob – bas
Ponk – perkusja
Dyskotekowy Luj – klawisz
22.30 AFTER: KOSMOSNAGRAMOFONAH

Macacz czarnych placków. Studiuje indywidualnie muzykę klubową. Jej korzenie i gałęzie. Lubi zapętlony house, bo synchronizuję mu się wizualnie z mechanizmem gramofonu. Grywa tu i tam. Najczęściej na Mazowszu – skąd jego korzenie. Warszawa, Radom ale odwiedzał też Toruń i Bydgoszcz by tam podgrzewać atmosferę małych, przytulnych i ciepłych klubów. Trasa po stanach – projekt EastwestDRam (Martin Grinhaus, Eric Mervell, Grinn Wels).
24.00 AFTER II: diabel (devotacore)
Mocny odjazd dnia.

[b]Niedziela 22.05.2011[/b]
Sala Widowiskowa ACK UMCS "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16)
17.00 Teatr Krzyk (Maszewo)
"eksPLoracja"
Reżyseria: Marek Kościółek
Scenariusz: ZESPÓŁ
Występują: Anna Giniewska, Marcin Pławski, Michał Kropa, Mateusz Zadala oraz Marcin Szczyciński
Scenografia: Jacek Jancelewicz

Każdy zespół chcący istnieć i współtworzyć swoją rzeczywistość razem wkracza w czas najtrudniejszych wyborów. Okres próby porównać można do badania nieznanych dziedzin i obszarów, w których chce się przebywać całą grupą. Tkanka zespołu nastawiona jest na żądła rzeczywistości, które wbijają się w nią z siłą rzeczywistości.Niepokój zespołowości to nasza obecna partytura, z którą chcemy się podzielić z widzami. Najnowszy spektakl można też nazwać szkicem na temat wyborów, przed którymi stajemy, albo iluzji, że takowych dokonujemy. Jako inspirację potraktowaliśmy wydarzenia z historii Polski przed rokiem 1989. Nie traktujemy ich jednak jako zbioru popkulturowych gadżetów, ani jako wydumanego mitu założycielskiego współczesnej Polski i Europy. Dzielimy się naszą refleksją szukając przez pryzmat przeżyć naszych ojców i matek.Zrozumienie decyzji, za które prędzej czy później przychodzi nam zapłacić wysoką cenę, jest mądrością, do której się dochodzi. Nierzadko w sposób bolesny i tragiczny. Można tylko wierzyć, że więzi, których zrozumieć nie sposób, ostatecznie okażą się węzłem na całe życie.
Wstęp: WOLNY!
Czytaj INFO
20.30 Teatr BaoBaB (Krym / Ukraina)
„Rewizor” (na podstawie M.W. Gogola)

Teatr stworzony w 2008 roku przez reżysera Tetjanoju Leonidovoi i malarza Romana Celikovego. Teatr BaoBaB – teatr eksperymentalny, z celem odgrywania w sposób nietypowy i awangardowy współczesne i klasyczne sztuki. W sumie łączy elementy teatru ulicznego, grupy performens i klasycznego teatru. Bliska jest nam sztuka i podejście Czechowa. Cel naszych wystąpień – całkowite emocjonalne zanurzenie widza. Aktorzy teatru sami tworzą scenografię, kostiumy, nagrania wideo i dźwiękowe efekty.
Wstęp: WOLNY!
KLUB FESTIWALOWY SCENA OPIUM (Langiewicza 10)
21.15 LOTNA TELEWIZJA FESTIWALOWA
Zobacz co się działo!
21.30 MARY JAZZ QUINTET

Inspiracje muzyczne czerpią m. in. od takich znanych postaci świata muzyki jak : Miles Davis, Chet Baker, Art Farmer, Wynton Marsalis, Harry “Sweets” Eddison, Clark Terry, Woody Shaw, Freddie Hubbard, Robert Majewski, Piotr Wojtasik, Herbie Hancock, Keith Jarret, Bill Evans, Ahmad Jamal, Oscar Peterson, Benny Golson, John Coltrane, “Cannonball” Adderley, Coleman Hawkins, Ben Webster, Ron Carter, Scott La Faro, Eddie Gomez, Tony Williams, Brian Blade, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Shirley Horn, Dianne Reeves, Jazz Massengers, Count Basie, Duke Ellington i inne.
Skład:
FORTEPIAN – Paweł Kukuła
KONTRABAS – Grzegorz Piasecki
PERKUSJA – Marcin Rak
TRĄBKA – Dominik Gawroński
WOKAL – Agata Majewska
Czytaj INFO
22.30 AFTER: PAPAZURA (Soul Service)

Papa Zura- działa aktywnie jako dj od połowy lat 90. Należy do jednego z najlepiej znanych polskich kolektywów dj-skich – SOUL SERVICE – odpowiedzialnego m. in. za stworzenie wspólnie z wydawnictwem Polskie Nagrania serii płytowej "Polish Funk" , albumów "Why Not Samba" czy "Off Season" czy cotygodniową audycję muzyczną w radiu Roxy. Współpracuje z wytwórnią płytową Funky Mamas And Papas, specjalizującą się w wydawaniu siedmiocalowych singli winylowych. Regularnie występuje w całej Europie i nie tylko; prezentował się na wielu dużych festiwalach takich jak np. Heineken Opener, w najbardziej prestiżowych klubach jak londyński Jazz Cafe czy podczas Expo w Szanghaju.
www.myspace.com/papazura

designed by know-line.pl