III Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2010

Data dodania: 04 marzec 2010

[center]III Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2010!!!

Impreza odbędzie się w dniach 23-25.04.2010 r. (piątek – niedziela) w Ośrodku „GRAF MARINA” nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, przy ul. Krężnickiej 6a. Otwarcie Sezonu będzie miało charakter „zlotu ogólnego”, podczas którego przewidziano wiele atrakcji. [/center]

Planujemy dobre koncerty rockowe, zagrają m.in.: HETMAN, HANGOVER, ALEX CARLIN z Kalifornii, DWA DNI PO i inni.

Klasycznie podczas imprezy odbędą się liczne konkursy z cennymi nagrodami, przewidziane są szkolenia w zakresie pierwszej pomocy, parada motocyklowa, pokazy jazdy ekstremalnej, będzie możliwość sprawdzenia swojego motocykla na „hamowni”. W ramach zlotu odbędą się m.in. zawody „strong man” motocyklistów, jak i konkurs sprawnościowy na motocyklu połączony ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej na temat bezpiecznej jazdy. Jedną z nagród w konkurach zlotowych będzie bezpłatny kurs nauki jazdy na motocykl (na okaziciela), który ufunduje Szkoła Jazdy KLASA z Lublina, oraz kurs nauki jazdy kategorii B (auto) sponsorowany przez OSK Elite-Instructors Group z Łęcznej.

Podczas zlotu zapewniamy strzeżony park maszyn, pole namiotowe, domki kempingowe, w piątek i w sobotę ognisko pod wiatą przez całą noc, opiekę przedmedyczną oraz punkty gastronomiczne. Przewidziana jest również „niespodzianka tylko dla dorosłych”.

Więcej informacji o zlocie na [url]www.riderspub.pl [/url]/w zakładce ZLOTY RIDER’SA/.

Ważna informacja!!!

Równocześnie w tym samym czasie i na tym samym terenie odbędzie się Lubelski Moto-Bazar 2010 (jedyny taki na wschód od Wisły)

w dniach 24-25.04.2010 r. (sobota – niedziela).

Więcej informacji na stronie [url]www.riderspub.pl [/url]/w zakładce MOTOBAZAR/.

Rezerwacja domków kempingowych oraz miejsc wystawowych na Moto-Bazar telefonicznie: 500 154 616, 509 334 799.

Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów i nie tylko!!!

Zapewniamy naprawdę dobrą zabawę!
Z motocyklowym pozdrowieniem

Karol i Anna Mansz

RIDER’S PUB LUBLIN

designed by know-line.pl