Imprezy / massa / Chatka Żaka

Data dodania: 09 marzec 2011

[b]RUDEBOY MEETING[/b]

Już w najbliższy piątek 11 marca zapraszamy Was na RUDEBOY MEETING czyli spotkanie z lubelską ekipą naprawdę niegrzecznych chłopaków. Na imprezie zawartość swoich oflagowanych case’ów zaprezentują znani i lubiani imprezowi załoganci. Swoją selekcję roots & dub zagra ostatnio bardzo prężnie działający selektor MASSIVE TRIP. BST – organizator setek imprez w całym kraju jak prawdziwy Rambo – przyniesie solidną pakę raggamuffinowych miotaczy. Nie zabraknie także nawijaczy: swoją obecność zapowiedział MC MIKEY – bardzo zdolny propagator wszystkiego co radosne. Zagra także młoda ekipa o wielkiej przyszłości THC24 w składzie: 2 nawijaczy – DANDI, ELIJAHMAN, oraz selektor ŻÓŁW – nikt nie zaszczepia klimatem tak jak oni. Nie zabraknie także kochanego przez wszystkich dubstepu – w tym temacie to co najlepsze zagrają MI.SELEKTA oraz PAN DOBRODZIEJ. Zapisujcie się na darmową listę i wbijajcie w piątek wieczorem do Chatki Żaka – zapowiada się przedni melanż.
Data :: 11.03.2011 Piątek
Miejsce :: CHATKA ŻAKA (Lublin, ul. Radziszewskiego 16)
Start :: 21:00
Bilet :: 5zł (lista FB wstęp free)

Dj’s ::
MASSIVE TRIP
BST
MC MIKEY
THC 24
MI.SELEKTA
PAN DOBRODZIEJ

Klimat :: REGGAE ROOTS RAGGAMUFFIN DUB DUBSTEP JUNGLE HIP HOP

#2l [b]WUNDERWAFFE V10[/b]

Cztery lata temu w Lublinie odbyła się pierwsza edycja znanej i cenionej imprezy z cyklu Die Wunderwaffe 303, na której bawiły się setki osób. Przez te lata ranga tego wydarzenia rosła, było one organizowane w wielu miejscach na mapie Lublina. Najmocniejsze techno w mieście grane było w Tekturze, w Peronie Sztuki, w klubie Archiwum oraz w klubie Soundbar. Podczas wielu edycji na imprezach tych wystąpiło ponad 30 DJ’s z kraju i z zagranicy. Na Wunderwaffe zagrali: Proteus (Finlandia), Dj Rx (Finlandia), b-Art (Rzeszów), Corban (Lublin), d00m (Warszawa), Emesdejot (Lublin), Filon (Warszawa), Furiano (Lublin), Hosh (Lublin), Infekt (Lublin), Irie Sounds (Lublin), Mole (Lublin), Niudyp (Warszawa), Odzi (Lublin), Osmo (Wrocław/3city), Pako (3city), Pigment (Lublin/3city), Platimati (Lublin), Prozak (Lublin), Quard (3city), R-Mix (3city), Shamanic (Radomsko/Lublin), Soundcrash (Lublin), Tomas (Lublin), Torpex (Kraków), Vinkiel (Lublin), Wojti (Łódź/Wrocław), Wooffer (3city) oraz Ygreg (Warszawa).

12 marca 2011 roku zapraszamy Was na WUNDERWAFFE V10 do Chatki Żaka w Lublinie!!!
Tej nocy będziemy wspominać poprzednie edycje i świętować nasz i Wasz jubileusz! Gościć będziemy naprawdę utalentowany duet DJ’ów ze Szczecina z ekipy Madhouse Collective. Zagrają również: Infekt, Shamanic, Vinkiel oraz Mole. Stawiamy dla Was dodatkowe nagłośnienie oraz oświetlenie. Zagramy taką muzykę jak techno, hard house, hard nrg. Wbijajcie do Chatki w sobotę 12 marca od godziny 21. Wjazd symboliczne 7zł!

Data :: 12.03.2011 Sobota
Miejsce :: CHATKA ŻAKA (Lublin, ul. Radziszewskiego 16)
Start :: 21:00
Bilet :: 7zł

Dj’s ::
MUSIC MAN (Madhouse Collective / Szczecin)
BATMAN (Madhouse Collective / Szczecin)
SHAMANIC (Pandemic)
MOLE (Pandemic)
VINKIEL(Pandemic)
INFEKT (Holera)

Klimat :: HARD HOUSE, HARD NRG, HARD DANCE, TECHNO

designed by know-line.pl