Imprezy w Behemot Cafe

Data dodania: 26 maj 2011

27.05 ROOTS DEFENDER SPOTYKA KING STRESSA (Love Sen C Music) @Behemot

Zbyt długo nie udawało się pogodzić terminów, zsynchronizować zegarków i po prostu znaleźć się w tym samym miejscu i w tym samym czasie, ale nareszcie tego lata rusza seria spotkań na reggaeowym szczycie: ROOTS DEFENDER SPOTYKA LOVE SEN-C MUSIC @Behemot.

Pierwszym naszym gościem będzie legendarny KING STRESS, a wraz z nim jego wybitna selekcja oraz nieograniczone poczucie rytmu, niestłumione wyczucie afrokaraibskiego smaku. Zapewne usłyszymy nowości i odbędziemy podróż sentymentalną, tańcząc do klasyków reggae. W skrócie, case pełen niespodzianek.

Behemot Cafe / Muszla Koncertowa w Parku Saskim; Lublin
27 maja – piątek
Start: 22:00
Koniec: późno.

Wstęp: Lista FB wstęp free do 23:00 / pozostali 5pln

W sobotę 28 maja BORN WITH BASS – QHR B-DAY.

Impreza dla ludzi, którzy we krwi mają niskie tony. Po raz pierwszy połączenie dwóch gatunków muzycznych bazujących w mocnym bass’ie: hiphop i drum ‘n bass. Świętujemy urodziny Qhr’a – który jako dj regularnie grający drum ‘n bass znany jest z zamiłowania do muzyki ulicy. Wystąpią zaprzyjaźnieni MCs: SINSEN oraz WOJTEK ZET każdy z nich zaprezentuje swoją twórczość z debiutanckich albumów odpowiednio Hiphopotama i Dźwięków z Pierwszej Ręki. Nie zabraknie też nikomu nie znanej twórczości z szuflady. W dalszej kolejności atmosferę rozgrzewać będą DJs: CORBAN, PIETER, TOMAS i sam jubilat QHR. O oprawę wizualną imprezy zadba Jamal aka Vj Zrytyberet. Poza wyżej wymienionymi spodziewamy się wielu gości którzy wypełnią dach muszli bądź to głosem bądź dźwiękami oczywiście bassu.

Każdy obecny będzie mógł dodać coś od siebie na otwartej półgodzinnej sesji freestajlowej.
Startujemy grillem o 19:00.

#2c

BORN WITH BASS – QHR B-DAY

DATA: 28 maja – sobota

MIEJSCE: Behemot Cafe (muszla koncertowa w Parku Saskim, Lublin)

ZAGRAJĄ:
Sinsen
Wojtek Zet
Corban
Pieter
Qhr
Tomas

ZAŚWIECI:
Jamal aka Vj Zrytyberet

Lista FB wstęp free (do 23:00), pozostali 5pln

designed by know-line.pl