Imprezy w Chatce Żaka

Data dodania: 31 styczeń 2011

[b]HERBA MICZE Reggae Jammin vol.2[/b]

Już po raz drugi otwarta dla wszystkich miłośników jamajskiego brzmienia próba lubelskiego zespołu Herba Micze, utrzymana w konwencji jam session. Dźwięk żywych instrumentów przy wsparciu wyszukanej selekcji pozwoli zrelaksować się po ciężkim tygodniu w pracy czy na uczelni. Dodatkowo, jeśli czujesz potrzebę, chęć czy wręcz dziki zew zagrania razem z Herba Micze, lub chcesz pochwalić się szerszemu gronu nowymi płytami – zabieraj je, weź instrumenty, głos i mikrofon – nic nie wyzwala więcej pozytywnej energii niż wspólne, spontaniczne jamowanie.

#1c
Zagrają: HERBA MICZE & GOŚCIE

CHATKA ŻAKA (Lublin, ul. Radziszewskiego 16)
PIĄTEK – 4 LUTY
start: 21:00
bilet: 5pln

[b]DUB WAR 3[/b]

Kolejna wojenna zagrywka odbędzie się już 5 lutego w lubelskiej Chatce Żaka. Tym razem o walki na ciężkie bass’y ściągamy posiłki z Krakowa oraz Białegostoku. Z małopolski zawita sound Fly high, który powstał na przełomie 2010 i 2011 roku w Krakowie. Składa się on z selektorów i selektorki, którzy od znacznie dłuższego czasu organizują w każdą środę Roots & dub open session w krakowskich Krzysztoforach lub w Tuba bar. Ten oddział zapowiada wybuchową muzyczną ucztę, turbo eksplozja Inna Reggae Style!
Kolejną brygadą jest połączenie sił Lubelszczyzny i Białostocczyzny. Massive trip, selektor którego korzenie sięgają miasta Chełma, w swoich muzycznych poszukiwaniach stawia na brzmienie klasycznego reggae z rootsowych lat ’70, ale też odszukuje revival dancehall oraz ska i rockstedy, jak i świeże rootsowe wydawnictwa. Tego wieczoru wystąpi w stricte dubowej selekcji wzbogaconej wokalami Diany Levi z Białegostoku, która na co dzień śpiewa w zespole 9ranko.
Nad całością będą czuwać mafijni generałowie: Infekt oraz Mole.
Przyjdź i zobacz kto wygra tą wojnę, przyjdź i poczuj siłę dodatkowych bass’owych wyrzutni dźwięku! Czekamy na Was w okopach Chatki Żaka 5 lutego 2011 roku od godziny 22!

Żołnierze:
FLY HIGH (Layla + Jah Flea + Jah Dave + Lightman – I pon di mic) – KRAKÓW
DIANA LEVI (Białystok) + Massive Trip
INFEKT
MOLE

#2c
CHATKA ŻAKA (Lublin, ul. Radziszewskiego 16)
SOBOTA – 5 LUTY
start: 22:00
bilet: 5pln

designed by know-line.pl