Informacje drogowe: utrudnienia w ruchu / piątek (12 maja)

Data dodania: 11 maj 2023

W związku ze zgłoszonymi na piątek (12 maja) zgromadzeniami publicznymi, informujemy kierowców o możliwych utrudnieniach w ruchu.

 

Organizator pierwszego zgromadzenia, które odbędzie się z okazji 150. rocznicy powstania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie oraz uroczystych obchodów Dnia Strażaka, zapowiada przemarsz uczestników jednym pasem jezdni ulicami: Królewską (na wysokości Katedry Lubelskiej) Krakowskie Przedmieście Al. Racławickie Grottgera (wejście do Filharmonii). Zgromadzenie odbędzie się w godzinach 12.15 – 13.15, a przewidywana liczba uczestników to około 200 osób.

 

Drugie zgromadzenie, zgłoszone dla upamiętnienia 88. rocznicy śmierci Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego i zaprezentowania jego zasług w odzyskaniu przez Polskę Niepodległości, odbędzie się w godzinach 16.45 – 18.00. Organizator zapowiada przemarsz uczestników jednym pasem jezdni ulicami: Narutowicza Kapucyńska (prawy pas jezdni) Krakowskie Przedmieście (Deptak) Plac Litewski. Przewidywana liczba uczestników to około 100 osób.

designed by net-line.pl