Inne Brzmienia Art’n’Music Festival Lublin-Lviv 2013 /// 5-7 lipca 2013

Data dodania: 27 czerwiec 2013

W dniach 5-7 lipca odbędzie się kolejna – szósta edycja festiwalu Inne Brzmienia Art’N’Music Festival Lublin-Lviv 2013, jednego z najważniejszych i najbardziej wielokulturowych wydarzeń muzycznych w Polsce. W tym roku zagrają między innymi: EBO TAYLOR (po raz pierwszy w Polsce), SVJATA VATRA FIRE SHOW, FESTICULTORES TROUPE, BOOM PAM oraz niepowtarzalny projekt muzyczny VOO VOO i Orkiestry GIDLE łączący pierwiastek wschodni i bałkański. W programie pojawiła się także zupełnie nowa kategoria, jaką są „Małe Inne Brzmienia”.

Festiwal „Inne Brzmienia” to projekt artystyczny, zapoczątkowany w 2008 roku, przeznaczony dla miłośników muzyki i wszelkich sztuk pokrewnych. W tym czasie swoją obecnością zaszczycili nas tacy artyści, jak: Morcheeba, Balkan Beat Box, Arrested Development, Gulia Y Los Tellarini, Raz Dwa Trzy, Watcha Klan, Los de Abajo, Voo Voo & Haydamaky, Osjan, Poluzjanci, Tinariwen, John Porter, Maria Peszek, Kasia Nosowska i wielu innych.

W 2013 roku festiwal obejmie 3 dni wyjątkowych wydarzeń z udziałem zespołów muzycznych z Polski i ze świata oraz wystaw artystów zajmujących się fotografią, malarstwem i sztukami wizualnymi na najwyższym światowym poziomie.

Będzie to szósta edycja festiwalu, który jest imprezą wizerunkową Miasta Lublin. Wybór Lublina i Lwowa na miejsce spotkań nie jest przypadkowy, gdyż Miasta te współpracę artystyczną rozwijają już od kilku lat. Położenie miast blisko granicy w naturalny sposób budzi dążenia do współpracy europejskiej.

Więcej informacji:
[url]www.innebrzmienia.pl[/url]

designed by net-line.pl