INWAZJA GIGANTÓW – wystawa budowli z klocków LEGO

Data dodania: 04 czerwiec 2020
INWAZJA GIGANTÓW – wystawa budowli z klocków LEGO

INWAZJA GIGANTÓW TO MYŚL PRZEWODNIA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAW Y BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO®.

Bezprecedensowa ekspozycja imponuje rozmachem i skalą prezentowanych modeli: „Jedne są gigantyczne ze względu na wielkość, natomiast inne są gigantyczne w znaczeniu symbolicznym. Na wystawie prezentujemy bowiem wykonane w skali 1:1 figury znanych postaci ze świata sportu, nauki, kultury, filmu i bajek -czyli „gigantów” w swojej dziedzinie” -mówi Rafał Szymański organizator Wystawy.

Ekspozycja jest w 100% premierowa, żadna z makiet nie była dotychczas prezentowana w Lublinie.

Najbardziej spektakularne spośród ponad 100 makiet:

  •   Rekonstrukcja 7-metrowego pojazdu Batmana™-zbudowanemu z 900.000 klocków Batmobilowi towarzyszy wykonana w skali 1:1 figura inspirowana postacią Batmana™.

  •   Imponujący wielkością (5 m długości)i dbałością o każdy szczegół Plac św. Piotra wraz z Bazyliką i Kolumnadą z ponad 500.000 klocków. Jego powstanie w Stanach Zjednoczonych, przed trzema laty, było szeroko komentowane w mediach na wszystkich kontynentach.Specjalnie na wystawę makieta została przetransportowana samolotem z USA.
  •  Katedra Notre Dame – o wyjątkowości i jednocześnie wielkości ekspozycji świadczy fakt, że zbudowany przez nas model został uznany za największy na świecie i wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.
  •  Galeria gwiazd i legend muzyki  -Grzegorz Markowski, Krzysztof Zalewski, Elvis Presley i Freddie Mercury.•Anna i Robert Lewandowscy przestawieni nie w strojach sportowych, lecz w eleganckich kreacjach.

 

  • Tomasz Gollob i jego motocykl zbudowani ze 170.000 klocków LEGO®.
  •  Przedstawione w skali 1:1 postacie inspirowane bohaterami książek i filmów o Harrym Potterze.
  •  Siedem cudów świata – Najbardziej znane budowle, zarówno te starożytne (Piramida Cheopsa, Kolos Rodyjski, Posąg Zeusa), jak i nowe cuda świata (Wielki Mur Chiński, Posąg Chrystusa z Rio de Janeiro, Machu Picchu i Koloseum).
  •  Świat bajek – Niezliczona ilość modeli inspirowanych najpopularniejszymi bohaterami bajek, takimi jak: Flinstonowie, Toy Story, Sponge Bob, Cars, Kicia Rożek, Smurfy, Żółwie Ninja, Miraculum, Minionki i hit wystawy -ogromna makieta wzorowana na bohaterach bajki „Król Lew”.

  •  Zmysły – Fascynujące modele ukazujące budowę narządów człowieka, dzięki którym poznajemy otoczenie.Można zobaczyć precyzyjnie zbudowane z klocków m.in. ucho, język, oko, nos. Najmłodsi dzięki ciekawostkom zdobywają wiadomości na temat funkcjonowania organizmu.
  •  Strefa gier – Jesteś fanem gier? Zobacz świat inspirowany komputerowymi hitami Minecraft i Fortnite. A dla zwolenników planszówek klasyka-Monopoly-jak wygląda handel nieruchomościami z klocków LEGO®?

 

Uśmiech na twarzach wzbudzi z pewnością ogromy stół z daniami „przyrządzonymi” z klocków, podczas gdy chwile grozy można przeżyć w pokoju strachów, czyli „przerażającym” miejscu tylko dla odważnych

FUN PARK Strefa zabawy klockami.
Całkowicie nowa Strefa Zabawy o powierzchni ponad 500 m2 z krainą Friends, wielkim miastem wprost z Lego City, przestrzenią dla najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli.

3D Trick Gallery –Druga wystawa za 50% ceny

Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D -Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą rodzinną zabawę, oryginalną randkę lub rozrywkę w grupie przyjaciół.CO TO JEST?To największa galeria selfies w Polsce, przygotowana w najmniejszych szczegółach. Kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie, selfiestandy i mnóstwo detali, które pozwolą stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z Waszym udziałem.Zapraszamy do zakupu biletów COMBO –przyzakupie biletu na Wystawę budowli z klocków Lego, otrzymasz 50% zniżki na wystawę 3D Trick Gallery, największą interaktywną kolekcję obrazów 3D w Polsce. Szczegóły na stronie internetowej www.wystawaklockow.pl oraz www.3Dgallery.pl

 


designed by net-line.pl