IV Świdnik Air Festival – powrót pociągiem gratis

Data dodania: 10 czerwiec 2024
IV Świdnik Air Festival – powrót pociągiem gratis

Uczestnicy IV Świdnik Air Festival, którzy przyjadą na wydarzenie pociągiem, będą mogli skorzystać z bezpłatnego przejazdu pociągiem w drodze powrotnej.
POLREGIO S.A. i Województwo Lubelskie, tegoroczni partnerzy pokazów lotniczych, przygotowali specjalną ofertę dla mieszkańców regionu, którzy zdecydują się zrezygnować z podróży samochodem i przyjadą na IV Świdnik Air Festival pociągiem.
Osoby, które w dniach 15-16 czerwca 2024 r. dojadą pociągiem REGIO na stację Świdnik Miasto lub Lublin Airport i zachowają bilet (można go kupić w kasie na dworcu, przez internet, w automacie biletowym lub u obsługi w pociągu), otrzymają VOUCHER uprawniający do przejazdu w drogę powrotną bez dodatkowych kosztów.

W jaki sposób otrzymać bezpłatny VOUCHER?
Wystarczy w dniach 15-16 czerwca 2024 r. zajrzeć na stoisko POLREGIO na terenie Świdnik Air Festival, okazać bilet jednorazowy na przejazd pociągiem REGIO (stacja wyjazdu dowolna) do stacji Świdnik Miasto lub Lublin Airport i odebrać VOUCHER.
Przejazd powrotny do stacji wyjazdu wskazanej na posiadanym bilecie należy zrealizować w dniach trwania oferty, ale nie później niż do godz. 24:00 w dniu 16 czerwca 2024 r. VOUCHER-bilet nie podlega zwrotowi należności. Nie można też zmienić terminu wyjazdu, stacji przeznaczenia lub przewoźnika.

dogodnie dotrzeć na miejsce pokazów lotniczych należy wysiąść z pociągu na stacji Świdnik Miasto.
Przypominamy, że w dniach 15-16 czerwca 2024 r. POLREGIO S.A. dla ułatwienia dojazdu uruchamia oprócz stałej oferty dodatkowe połączenia na trasie Lublin Główny – Świdnik Miasto – Lublin Airport – Świdnik Miasto – Lublin Główny.

Szczegółowe Informacje dotyczące oferty oraz rozkładu jazdy dostępne pod linkiem: https://polregio.pl/pl/oferty-i-promocje/oferty-regionalne/iv-swidnik-air-festival-powrot-gratis/
Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty POLREGIO.

designed by know-line.pl