Janów Lub.: Uprawiał konopie w domu.

Data dodania: 28 październik 2011

Janowscy kryminalni zabezpieczyli ponad 340 gram suszu konopi, nielegalne oprogramowanie oraz sprzęt służący do suszenia konopi, ujawnione w domu 22-letniego mieszkańca gminy Modliborzyce. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za udzielanie oraz ułatwianie albo nakłanianie do ich użycia w celu osiągnięcia korzyści majątkowych – nawet do lat 10.

Janowscy kryminalni posiadali informację, że 22 letni mieszkaniec gminy Modliborzyce może posiadać narkotyki. Wczoraj rano zapukali do domu mężczyzny. Przeszukując pomieszczenia znaleźli ponad 340 gram suszu konopi, urządzenia do hodowli konopi indyjskich oraz nielegalne oprogramowania. Policjanci ustalili, że 22-latek zajmował się tym przestępczym procederem wspólnie ze swoim 25-letnim kolegą. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz odpowiedzą z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za udzielanie oraz ułatwianie albo nakłanianie do ich użycia w celu osiągnięcia korzyści majątkowych – nawet do lat 10.

designed by net-line.pl