Janów Lub.: Zatrzymany za ugodzenie nożem

Data dodania: 22 maj 2012

Policjanci z Janowa Lubelskiego zatrzymali 64-latka, który wczorajszego dnia w miejscowości Krzemień ugodził nożem 79-letniego mężczyznę. W chwili zatrzymania sprawca miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. O losie zatrzymanego zadecyduje prokuratura i sąd.

Do zdarzenia doszło przed godziną 07.00 rano w miejscowości Krzemień. Dyżurny janowskiej komendy został powiadomiony, że na drodze leży mężczyzna z ranami na ciele. Mężczyzna z ranami kłutymi klatki piersiowej i szyi został przewieziony do janowskiego szpitala. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci ustali sprawcę. Okazało się, że jest nim 64-letni mieszkaniec gminy Dzwola. Do poszukiwań użyto psa tropiącego.

64-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany 64-latek jest dobrze znany janowskiej Policji, już wcześniej był notowany za podobne przestępstwa. Kilka lat temu wyszedł z Zakładu Karnego. Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany i doprowadzony do Prokuratury i Sądu, gdzie zapadnie decyzja o jego dalszym losie.

F.Ł.

designed by know-line.pl