Jedna z największych polskich konferencji o testowaniu – Tester Summit 2023!

Data dodania: 30 wrzesień 2023
Jedna z największych polskich konferencji o testowaniu – Tester Summit 2023!

Już tej jesieni, 31 października 2023 roku odbędzie się Tester Summit 2023 (online), tym razem w formie konferencji online! Serdecznie zapraszamy!
Tester Summit to jedna z największych polskich konferencji poświęconych testowaniu oprogramowania. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami wyjątkowych prelegentów wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a bilet na wydarzenie dostępny jest do pobrania przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/testersummit/

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:20.

ZAPLANOWALIŚMY WIELE WARTOŚCIOWYCH PREZENTACJI. NA PRZYKŁAD:

  • Testowanie kodu mikroserwisów to bajka. Strategia taka, że piszesz unity i integration.
  • W głąb technicznej strony testowania: Jak rozwijać umiejętności i karierę w testach pozafunkcjonalnych.

USŁYSZYMY MIĘDZY INNYMI:

  • Tomasz Szyborski – Od 10 lat zajmujący się QA, testowaniem, automatyzowaniem, programowaniem i uczeniem nowego narybku w świecie Testerskim i Developerskim. Architekt rozwiązań z zakresu testowania i automatyzacji testów. Pasjonat Pythona i Javy, zwolennik rozwiązań prostych i skutecznych pozwalających zdjąć z barków ciężar bezsensownej powtarzalności. Uważający Cucumbera i Selenide za doskonałe narzędzia – lecz nie złote młotki. Zwolennik shift-left i przeciwnik over-engineeringu.
  • Paweł Zajączkowski – Paweł siedzi we Wrocławskim IT od 2009. Rozgrzebywał kod w fińskim telecomie, niemieckiej logistyce, szwajcarskim banku, fabryce aut, podróżniczym startupie, brytyjskim compliance oraz wynajmie willi. Aktualnie zszedł na ciemną stronę mocy i zajmuje się opieką nad stadkiem programistów i team leaderów, programem mentoringowym, gildiami oraz wtykaniem wszędzie swojego nosa. Prywatnie lubi czytać, grać w planszówki, RPG papierowe i komputerowe, trenuje trójbój siłowy oraz kolekcjonuje stare Lego Technic. Gdy najdzie go wena, pisze o technologii, ludziologii i smokach na HowToTrainYourJava.com.

WAŻNE INFORMACJE:

Osoba biorąca udział musi zarezerwować bezpłatny bilet, dzięki któremu otrzyma link umożliwiający dostęp do wydarzenia.

designed by net-line.pl