Jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek – „Lata 20., Lata 30. – Koncert Muzyki Przedwojennej”

Data dodania: 15 wrzesień 2022
Jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek – „Lata 20., Lata 30. – Koncert Muzyki Przedwojennej”

Spektakularne widowisko

„Lata 20-te, lata 30-te – Koncert Muzyki Przedwojennej”

 

CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE / 29 PAŹDZIERNIKA

 

JEDYNA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART

 GWIAZDORSKA OBSADA

SOLIŚCI

POLSKI I MIĘDZYNARODOWY BALET

PROJEKCJE MULTIMEDIALNE

 

Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz, wróćmy wspomnieniami do najpiękniejszych polskich piosenek

  

Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będzie jedyna na Świecie ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART składająca się z wybitnych artystek młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Tak dobrana, gwiazdorska obsada jest gwarancją sukcesu!

 

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący muzykę Króla Walca – Johanna Straussa tym razem zaprezentuje się Państwu w repertuarze muzyki przedwojennej. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk, Maciej Gogołkiewicz.

 

Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie, a także europejskie sale koncertowe, usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang oraz czardaszy w wykonaniu niezwykłych artystów Młodego Pokolenia. Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Artyści udowodnią tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic!

Koncert Lata XX lata XXX. Poznań 05.12.2021. produkcja: Tomczyk.art

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

 

Bilety:

 Księgarnia Książnica – Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 39

Sklep Muzyczny Riff – Lublin, ul. Lubartowska 11/13

  

Bilety online: https://tomczykart.pl/bilety/lata-20-te-lata-30-te-koncert-muzyki-przedwojennej-2/

Grupy powyżej 10 os. – grupynakoncert@gmail.com

 

 

 

designed by know-line.pl