Jedyna taka porównywarka kart kredytowych – Karta-kredytowa24.pl

Data dodania: 23 lipiec 2015

[center]Karta-kredytowa24.pl to portal prowadzący bezpłatne zestawienie najlepszych kart kredytowych dostępnych na polskim rynku. Można tam znaleźć karty dla każdego – od najtańszych kart kredytowych, klasycznych i studenckich, po karty dla podróżujących i ekskluzywne karty prestiżowe.
Banki z roku na rok poszerzają swoją ofertę kart kredytowych i nie jest ona już dostępna tylko dla wybranych. Obecnie posiadać kartę mogą także osoby o niewielkich zarobkach, emeryci czy studenci. Koszty wydania taniej karty kredytowej są coraz niższe, a niektóre banki zredukowały je do zera. Podobnie jest z załatwieniem formalności. Od złożenia wniosku do otrzymania karty mija zaledwie kilka lub kilkanaście dni. Otrzymanie karty kredytowej jest więc coraz łatwiejsze, lecz jej odpowiedni wybór może przysparzać problemów.
Z pomocą przychodzi w takiej sytuacji właśnie Karta-kredytowa24.pl. Dzięki zamieszczonym opisom kart, tabelom opłat i porównaniom można szybko znaleźć ofertę dla siebie, i to bez męczącego przeszukiwania kolejnych stron wszystkich banków. Co więcej, strona posiada także obszerną bazę wiedzy o kartach kredytowych i bankowości, a także porady o bezpiecznym użytkowaniu karty. Te elementy tworzą kompletne narzędzie, dzięki któremu przyszły posiadacz karty kredytowej będzie zadowolony z podjętego wyboru.
Baza kart porównanych na portalu jest bardzo bogata i obejmuje oferty wszystkich największych banków w Polsce: mBanku, Banku Millennium, Credit Agricole, Deutsche Banku czy Citibanku. W zestawieniu znalazły się karty dla studentów, którzy nie posiadają stałych dochodów oraz najtańsze i klasyczne karty kredytowe, które są najczęstszym wyborem klientów. Ponadto rośnie liczba wydawanych kart partnerskich, dających duże zniżki w różnorodnych sklepach i punktach usługowych. Szczególnym rodzajem takich kart są karty dla podróżujących, stworzone dla ludzi będących ciągle w drodze, czy to służbowo, czy podróżujących dla przyjemności. Za zbierane punkty przy dokonywaniu codziennych transakcji posiadacze kart mogą liczyć na cenne nagrody. Najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie w zestawieniu prestiżowych kart kredytowych, które dają nie tylko zastrzyk dodatkowych środków w razie potrzeby, lecz również szereg przywilejów i dodatkowych serwisów na lotniskach, w hotelach i restauracjach. Popularnością cieszą się też karty prepaid (przedpłacone), takie jak O’card czy Prepaid Trejdoo. Są one dostępne w zasadzie dla każdego, gdyż można z nich korzystać tylko do kwoty, jaką zostały wcześniej zasilone.
Nie da się zatem zaprzeczyć, że karta kredytowa to propozycja warta zastanowienia praktycznie dla każdego. Jej wybór musi być jednak przemyślany i pewny. Pomoże w tym wspomniana porównywarka. Już dziś wejdź na stronę www.karta-kredytowa24.pl i znajdź kartę dla siebie!
[/center]

designed by net-line.pl