Jesienna Dycha już w niedzielę, 18 września

Data dodania: 16 wrzesień 2022
Jesienna Dycha już w niedzielę, 18 września

już w nadchodzącą niedzielę, 18 września r., w okolicach ul. Krochmalnej odbędzie się Jesienna Dycha – bieg masowy na dystansie 10 km! Start biegu głównego zaplanowaliśmy na godzinę 9:00.

Na chwilę obecną do udziału w biegu zgłosiło się ponad 600 biegaczy.

Start i meta oraz Miasteczko Biegowe zlokalizowane będą w okolicach parkingu przy Parku Trampolin Mania Skakania przy ul. Krochmalnej 13i.

Plan trasy biegu Jesienna Dycha zakłada wykorzystanie pasa ruchu drogowego biegnącego: start z okolic ulicy Krochmalnej (droga wewnętrzna przy budynkach dawnej fabryki cukierków), dalej ul. Krochmalną, ul. Stadionową, ul. Muzyczną, ul. Głęboką, Al. Kraśnicką, al. Racławickimi, ul. Lipową, al. J. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca, ul. Cukrowniczą i Krochmalną w kierunku mety (meta zlokalizowana w okolicy startu biegu). Ulice te będą w godzinach od 9:00-10:30 wyłączone z ruchu. W załączeniu przesyłamy mapę z zaznaczoną trasą biegu.

Po biegu głównym odbędą się zawody dla dzieci i młodzieży pn. „Przez Metry Po Kilometry”. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się już blisko 400  młodych adeptów biegania!

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie maraton.lublin.eu

designed by net-line.pl