Już w ten weekend LEGO® NEXO KNIGHTS™ w Tarasach Zamkowych

Data dodania: 11 marzec 2016

[b]12 i 13 marca w Lublinie należeć będzie do fanów kreatywnego budowania! W Tarasach Zamkowych, jako jedynym miejscu w mieście, odbędzie się wielki event związany z nowatorską serią klocków LEGO® NEXO KNIGHTS™. Fantastyczna zabawa czeka na wszystkich amatorów budowania z klocków w godzinach 11.00 – 19.00.[/b]

[b]Event LEGO® NEXO KNIGHTS™[/b] to kolejna atrakcja, związana ze świętowaniem pierwszych urodzin Tarasów Zamkowych. Dwudniowa zabawa oparta będzie na trzech filarach: klasycznych zestawach klocków LEGO, futurystycznej, przygodowej historii o rycerzach oraz aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Podczas imprezy można będzie lepiej poznać bohaterów nowej opowieści LEGO i wziąć udział w pełnej wyzwań misji ratowania królestwa Knighton. Po jej ukończeniu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

W sektorze znajdą się również strefy LEGO video games oraz wolnego budowania, gdzie można będzie tworzyć modele z rycerskiego świata według własnego pomysłu, a także ścianka foto z rycerzami LEGO® NEXO KNIGHTS™. Te elementy wydarzenia dostępne będą na parterze, na placu eventowym.

Z kolei zabawa dla nieco młodszych amatorów klocków Duplo i Lego Friends odbywać się będzie na poziomie +1, nieopodal strefy restauracyjnej.

Wstęp do kreatywnego miasteczka [b]LEGO® NEXO KNIGHTS™[/b] jest bezpłatny.

designed by net-line.pl