Kariera szuka studenta

Data dodania: 15 luty 2016

[b]W czwartek 10 marca 2016 roku odbędą się Dni Kariery®. Są to targi pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów z myślą o studentach oraz absolwentach, z inicjatywy organizacji AIESEC. Kolejna już edycja będzie miała miejsce w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.[/b]

Dni Kariery® są wydarzeniem odbywającym się od ponad 20 lat, w 9 różnych miastach na terenie całej Polski. Zainteresowani studenci oraz absolwenci mają okazję zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy, praktyk i staży z różnych branż. Targi pozwalają na bezpośredni kontakt na linii pracodawca – student. Największą szansę na znalezienie odpowiedniej oferty dla siebie będą mieć studenci i absolwenci kierunków matematycznych i ekonomicznych.

Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość skonsultowania lub stworzenia od podstaw swojego CV, zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia oraz skorzystania ze strefy chillout.

Dni Kariery® dowodzą zaradności i przedsiębiorczości młodych ludzi. Targi tworzone są przez studentów, którzy rozumieją potrzeby swoich rówieśników. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Każdy z uczestników potrzebuje jedynie zarejestrować się na stronie dnikariery.pl, pobrać bilet i zabrać go ze sobą 10 marca.

To wielki, niewielki krok w stronę sukcesu zawodowego.

designed by net-line.pl