Kiermasz Produktów Regionalnych

Data dodania: 17 luty 2011

Zapraszamy do odwiedzenia kolejnej edycji Festiwalu Smaków, która odbędzie się w najbliższy weekend,
19 i 20 lutego w Galerii GALA.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną oryginalne bułgarskie przetwory, m.in. tradycyjne gołąbki w liściach winogron, papryczki „czuszka”, grillowane kabaczki i bakłażany, sos lutenica i wiele innych.

Na Festiwalu Smaków nie zabraknie też jak zawsze najwyższej jakości sprawdzonych tradycyjnych polskich produktów z wielu regionów kraju.

Jak co miesiąc Galeria GALA zaprasza wszystkich miłośników zdrowych i naturalnych produktów spożywczych na kolejną odsłonę „Festiwalu Smaków”. Najbliższy Kiermasz Produktów Regionalnych odbędzie się już w sobotę i niedzielę, 19 i 20 lutego.

Do Lublina przyjadą najlepsi producenci z różnych regionów Polski, m.in. z następujących miejscowości: Markowa, Kościelisko,  Brochów, Korycin, Mszana, Białystok, Obsza, Łask, Handzlówka, Ejszeryszki, Wiżajny, oraz z zagranicy.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną oryginalne bułgarskie przetwory, m.in. tradycyjne gołąbki w liściach winogron, papryczki „czuszka”, grillowane kabaczki i bakłażany, sos lutenica i wiele innych.
 
Na Festiwalu Smaków nie zabraknie jak zawsze najwyższej jakości sprawdzonych tradycyjnych polskich produktów, takich jak: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleby na zakwasie, pierogi, krokiety, oscypki, sery korycińskie „swojskie”, ekologiczne warzywa i owoce, miody, konfitury, ciasta staropolskie, sękacze, soki naturalne, piwa tradycyjne. Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym z tradycyjnych sklepów.

Uzupełnieniem sprawdzonej oferty doskonałych produktów spożywczych będą przedmioty rękodzieła przydatne w każdej kuchni.

Wszyscy wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje.  Zapowiada się nie lada gratka dla smakoszy, warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji do dokonania zakupów naprawdę smacznych i poszukiwanych produktów.

Kiermasz odbędzie się w Galerii GALA w Lublinie przy ul. Fabrycznej 2, w sobotę i niedzielę od godz. 10 do zamknięcia Galerii, zapraszamy. Wstęp jest bezpłatny.

designed by net-line.pl