Kolejne edycje Wyprzedaży Garażowych na Targu pod Zamkiem – 18 i 25 lipca 2021 r.

Data dodania: 16 lipiec 2021

Masz w domu zbędne przedmioty które zbierają tylko kurz i nie wiesz co z nimi zrobić… daj im szansę na znalezienie nowego domu.

 

W przedostatnią i ostatnią niedzielę lipca (18 i 25) w Lublinie odbędą się kolejne edycje cieszącej się ogromną popularnością Wyprzedaży Garażowej. Wyprzedaż jest organizowana przez spółkę „Podwale” – zarządcę Targu pod Zamkiem zlokalizowanego przy alei Unii Lubelskiej. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich mieszkańców Lublina i okolic.

 

Wyprzedaż Garażowa od samego początku przyciąga tysiące lublinian. Wyprzedaże organizowane na Targu pod Zamkiem są największymi tego typu imprezami w województwie lubelskim, a sam targ jest największym targowiskiem w regionie.

 

Szczegóły i informacje (Profil FB Targu Pod Zamkiem)

https://www.facebook.com/TargpodZamkiemLublin

 

Do udziału w wydarzeniu zarządcy targowiska zapraszają każdego, kto chce sprzedać swoje nieużywane rzeczy, kupić coś z drugiej ręki lub wymienić się przedmiotami z innymi sprzedającymi. Sprzedać będzie można wszystko, co zalega w piwnicach, garażach czy na strychach – począwszy od ubrań, przez książki, zabawki dla dzieci, sprzęt RTV i AGD, części samochodowe i gadżety, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

Opłata za  jedno stoisko handlowe ( 10 m2) wynosi 10 zł.

 

Wyprzedaże Garażowe – to wydarzenie unikatowe. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o kolejnych skontaktuj się z organizatorem:

 

– telefonicznie pod numerami (81) 743 78 15 i (81) 536 17 00;

– e-mailowo na adres podwale.targ@wp.pl.

 

Miejsce wyprzedaży Targ Pod Zamkiem Aleja Unii Lubelskiej na błoniach zamkowych na specjalnie wydzielonym do tego parkingu w godzinach 6.00-14.00.

 

Zapraszamy

designed by net-line.pl