Kolory Kultury: Finał Projektu

Data dodania: 23 listopad 2011

[b]KOLORY KULTURY: WIELKI FINAŁ!
Baby Disco // Wystawa
26 listopada 2011 (sobota), godz. 17:00
DDK Węglin, ul. Judyma 2a[/b]

Cykl Rodzinnych Warsztatów Aktywizacji Kulturalnej i Odpowiedzialnego Rodzicielstwa „KOLORY KULTURY” nieuchronnie zbliża się do finału! Z tej okazji Stowarzyszenie Grupa Projekt zaprasza do wspólnego świętowania podczas BABY DISCO!
Ideą Baby Disco jest wspólna zabawa taneczna całej rodziny przy specjalnie dobranej muzyce, dzięki której dobrze bawią się zarówno niemowlaki kołysane w ramionach rodziców, jak i rozbrykane przedszkolaki i ich całkiem duzi rodzice, którzy mają szansę uwolnić w sobie dziecięcą radość.
W ramach podsumowania projektu i w podziękowaniu za pięć miesięcy spędzonych wspólnie na świetnej zabawie, organizatorzy zaprezentują specjalny pokaz zdjęć oraz filmów przypominających o przebiegu i efektach dotychczasowych spotkań. Serdecznie zapraszamy!

#2l [b]KOLORY KULTURY: Warsztaty taneczne „Tańce wygibańce”
26 listopada 2011 (sobota), godz. 11:00
DDK Węglin, ul. Judyma 2a[/b]

Warsztaty taneczne przeznaczone są dla rodziców i dzieci powyżej 5 roku życia.
Zajęcia mają na celu przedstawienie tańca jako doskonałej, aktywnej formy zabawy z dzieckiem. Zaprezentowany zostanie warsztat pracy z ciałem oparty na metodach improwizacji tanecznej: proste układy taneczne, oparte o krótkie historie, łatwe do zapamiętania sekwencje ruchów i przyjemna muzyka. Uczestnicy zajęć skorzystają z rekwizytów i chusty animacyjnej.
Warsztaty poprowadzi Kamila Murat – Rycek – pedagog, miłośniczka tańca, mama 2 synów. Od dziecka związana z tańcem ( tańczyła w zespołach tańca ludowego i nowoczesnego).Obecnie tańczy latino solo i ladies styling. Wielbicielka i propagatorka tańców integracyjnych w grupie. Współorganizatorka Baby Disco w Klubie Dzieci i rodziców“ Podushkowiec”.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona!

Zgłoszenia (imię i nazwisko, wiek dziecka): info@kolorykultury.pl

designed by know-line.pl