KOLORY KULTURY na filmowo!

Data dodania: 05 październik 2011

Warsztaty Animacji Filmowej
8 października 2011 godz. 11:00
WOK ul. Dolna Panny Marii 3

Warsztaty dla dzieci i rodziców z animacji filmowej. Dzieci będą tworzyły elementy animacji za pomocą rysunków, wydzieranek, wyklejanek, liści i drobnych przedmiotów, z których tworzony będzie film. Instruktor przy pomocy zestawu do animacji poklatkowej pomoże dzieciom i ich rodzicom stworzyć własny film. Zapraszamy dzieci od 7 roku życia. Warsztaty poprowadzi dr Joanna Polak z Wydziału Artystycznego UMCS. Zapraszamy do obejrzenia filmu stworzonego przez dzieci pod opieką Joanny Polak udostępnionego na naszym Facebooku.

Joanna Polak – ukończyła ASP w Poznaniu; specjalista w zakresie realizacji obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografii – reżyser filmu animowanego; asystent w Zakładzie Sztuki Mediów Cyfrowych w ISP WA UMCS w Lublinie. Więcej informacji na stronie: www.joannapolak.com
Wstęp wolny!

Liczb miejsc ograniczona!

zgłoszenia: info@kolorykultury

Kino z maluchem // "Lekcje Pana Kuki"
8 października godz. 18:00
Kino ABC ul. Kiepury 5a
Zapraszamy na niecodzienny seans filmowy. Kino z maluchem to propozycja przede wszystkim dla rodziców niemowląt od 0 do 6 m-cy (max. do 1 r.ż ). Można przyjść do kina razem z dzieckiem, nie martwiąc się o opiekę i bez stresu obejrzeć film. Zapewniamy dyskretne światło, przyciszony dźwięk i wyrozumiałość pozostałych widzów. Pokaz jest darmowy i otwarty dla wszystkich, ale trzeba mieć na uwadze obecność maluchów!

Polecamy zabrać ze sobą, wózek, fotelik samochodowy lub chustę. Projekcję poprzedzi pokaz filmu warsztatowego powstałego na porannych warsztatach animacji.

WSTĘP WOLNY!!!

zgłoszenia: info@kolorykultury.pl

Zapraszamy na film:

"Lekcje Pana Kuki" reż. Dariusz Gajewski
Polska 2008, komedia, czas trwania: 1 godz. 34 min.
Film Dariusza Gajewskiego to adaptacja bestsellerowej powieści Radka Knappa. Waldemar nigdy jeszcze nie był za granicą. Postanawia to zmienić w czasie wakacji. Pomocy w zorganizowaniu wyjazdu szuka u pana Kuki – dawnego znajomego rodziców. To za jego namową za cel swojej wędrówki wybiera Wiedeń. Jednak już na miejscu wskazówki Kuki okazują się cokolwiek mylące, a jego wizja zagranicy mocno wyidealizowana. Waldemar dostaje twardą szkołę życia na obczyźnie. Każdy pierwszy raz jest trudny. Tymczasem na Waldemara czeka cała seria pierwszych razów. Pierwszy wyjazd za granicę. Pierwsza dziewczyna. Pierwsza praca. Pierwsza kradzież. Pierwszy skok na bank… Te wakacje zmienią go na zawsze.

designed by know-line.pl