Koncert Power of Trinity w Klubie Route 18

Data dodania: 02 marzec 2012

Wydarzenie – Koncert – Power of Trinity
Date – 11.03.2012 (niedziela)
Miejsce – Klub Route 18 Lublin ul. Kaprysowa 2
Otwarcie – 19:00
Start – 20:00
Bilet – przedsprzedaż 15zł
w dni koncertu 20zł

Przedsprzedaż prowadzona jest w:
Route 18 od czwartku do soboty po godz. 18
Sklepie plastycznym MocArt przy ul. Muzycznej
Sklepie muzycznym ,,Na Księżycu” przy ul. Okopowej

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel "Chodź ze mną" jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych min Eski Rock, Antyradia i Trójki.
Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg.

Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv.
Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

www.poweroftrinity.com
www.facebook.com/ /OfficialPowerOfTrinity

designed by know-line.pl